YENİ YIL…

Yeni yıl, güzel dileklerin ve hediyelerin paylaşıldığı en güzel dönemdir. Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde, tüm sevdiklerinizin yüzünü güldürecek hediyeler için Madame Coco’nun önerilerine birlikte göz atalım…

BATTANİYELERE SARILMA ZAMANI…

Soğuk kış günlerinde, yumuşacık dokusuyla sıcacık tutan ve yılbaşına özel tasarlanmış battaniyeler sevdikleriniz için güzel bir yılbaşı hediyesi olabilir.

MAISON SERİSİ

Hafızaların en güçlüsü koku hafızasıdır diye biliriz. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz güzel kokular sizi hep o güzel kokularla hatırlayacağı anlamına gelir. Fransa’nın Grasse bölgesinden gelen kaliteli esansları ve özel formülleriyle Répertoire Maison serisi, çubuklu oda parfümü, oda spreyi ve %100 organik soya wax mum seçenekleri sunmaktadır. Bu özel hediyeler, özel tasarım, şık ambalaj ve şişeleri ile de sevdiklerinize verdiğiniz değerin zarif bir göstergesi olacaktır.

RÉPERTOIRE SABUN

Yeni yılın en güzel özeliklerinden biri de eğlenceli ev dekorlarıdır. İçimizi ısıtacak güzel ortamlar yaratmak için en güzel hediye önerilerinden biri ise Répertoire’ın yılbaşı süsleri şeklindeki kokulu dekoratif sabunları olabilir. Çan, çam ağacı, ev ve hediye paketi şekilleri ve muhteşem kış kokusu tarçın aromasıyla hem evin dekorunu tamamlayacak hem de güzel kokusuyla ferahlık yayacaktır.

ŞIK HEDİYE ALTERNATİFLERİ…

Hem sevdikleriniz için hem de kendiniz için şıklığınızı tamamlayıcı bir yeni yıl hediyesi almak isterseniz, yılbaşı hediyelerinin olmazsa olmazı birbirinden şık çoraplar ve pançolara bakmadan yılbaşı alışverişinizi tamamlamayın deriz… Güzel bir 2017 yılı geçirmeniz dileğiyle 🙂