YENİ YIL İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Yaklaşan yeni yıl ile birlikte herkesi bir telaş almaya başladı. Yeni yıl kimlerle ve nerede kutlanacak? Mekan araştırmaları, rezervasyon konuşmaları, ev kutlamaları için menü planlaması derken karar vermek oldukça zorlaşıyor. Yeni yılı birlikte karşılayacağınız sevdiklerinizle herkesi memnun edecek ortak  bir seçim yapmak gerekiyor. Ortak bir karar almanın hem kolaylığını hem de zorluğunu yaşayabilirsiniz.

Ama asıl can alıcı nokta sevdikleriniz için yapacağınız hediye seçimleri… Çünkü bu seçimleri çoğu zaman tek başımıza yapmak durumunda kalıyoruz. Buna bir de hediye alacağımız kişilerin beğeni ve ihtiyaçlarını ayrı ayrı göz önüne alacağımız eklenirse seçim yapmak için ciddi bir zaman ayırmamız gerekiyor.

Yeni yıl hediyelerinizin seçiminde size kolaylık sağlayacak hediye önerilerimiz ile hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Soğuk kış günleri için sıcak hediyeler

Ekoseli Pamuklu Battaniye: Yeni yıl konseptine uygun renkleri ve yumuşacık pamuklu yapısı sayesinde sevdikleriniz, soğuk havalardan etkilenmeyecek.

Ev Terliği: Sevdikleriniz her adımında sıcacık bir rahatlık hissedecek.

Ev dekorasyonu için zarif öneriler

Romantique Corbeau Fotoğraf Çerçevesi: Mutlu aile fotoğrafına sizin de bir katkınız olsun.

Caresse Mumluk: Keyifli sohbetlerinize eşlik edecek mumlar ortamı sevgiyle aydınlatacak.

Şık sunumlar için öneriler

New Bone China 3’lü Demlik Seti: İkram masalarına eşlik edecek demlik seti şıklığın simgesi olacak.  

New Bone China Mini Tabak: Çok amaçlı kullanım alanlarıyla bu mini tabaklar masalara hareket katacak.

Bu yeni yılda hediyelerinizi Madame Coco mağazalarından satın alabilir; ev tekstili, dekoratif ürünler ve daha onlarca banyo ve mutfak ürününün online satışı için www.madamecoco.com ‘u ziyaret edebilir ya da Madame Coco mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.