YENİ YIL: EVDE DE KUTLANIR

Yılbaşı gecesini evde ailenizle ya da sevdiklerinizle geçirmek, birlikte eğlenmek ve keyifli zaman geçirmek için harika bir fırsattır. Çeşit çeşit yiyecek ve içecekler, oyunlar ve aktiviteler eşliğinde yılbaşı kutlamanızı evde gerçek bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Birlikte geçireceğiniz vakit ise paha biçilemez!

Yılbaşı hazırlıklarınız için önerilerimize göz atabilirsiniz:

1. EV SÜSLEME

Evinizi süsleyin. Yılbaşı konseptine uygun olarak evinizi süsleyin ve ışıl ışıl yapın.

2. YEMEK HAZIRLIKLARI

Sevdikleriniz için ev yemekleri yapın. Çeşit çeşit yemeklerle yılbaşı gecesini bir lezzet şölenine dönüştürebilirsiniz. Menünüzü hazırlarken herkesin sevdiği yemeklere yer vermeye çalışın.

Eğlenceli atıştırmalıklar ve tatlılar hazırlayın. Sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz yılbaşı gecesi boyunca atıştırmalık kuruyemişler, kurabiyeler ve çeşitli tatlılar hazırlayın. Tatlıyı kim sevmez ki?

Renkli meyve kokteylleri ve sıcak içecekler hazırlayın. Hazırlayacağınız sıcak çikolataya çocuklar bayılacak. Çocukların kendilerini daha özel hissetmelerini sağlamak için sıcak çikolatalarına marshmallow ekleyin. Emin olun ki buna bayılacaklar! Kış aylarına uygun olarak elma, portakal ve balkabağı ile kokteyllerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde yorgun hissederseniz kahve yapmayı unutmayın.

3. KIYAFET SEÇİMİ

Şık kıyafetler giyin. Herkes en şık kıyafetlerini giysin ve yılbaşı partisinin yıldızı olsun. Yılbaşı konseptine uygun olarak kırmızı renkleri de tercih edebilirsiniz.

4. GECE BOYUNCA EĞLENCE

Tombalasız eğlence olmaz. Sevdikleriniz ile tombala oynamadan geçirilen bir yılbaşı gecesi düşünülemez. İsterseniz çeşitli kart ve masa oyunları da oynayarak gecenize renk katabilirsiniz.

5. YENİ YIL İTİBARİYLE

Sevdiklerinizle bir arada olmanın tadını çıkarın.

Sevdiklerinizi mutlu edecek yeni yıl hediyeleri için Madame Coco’nun ürün yelpazesinden seçeceğiniz kombinler ile sevdiklerinize rahatlık ve şıklık da armağan edebilirsiniz.

En yeni ürünlerimize erişmek için; Madame Coco mağazaları ve www.madamecoco.com‘u ziyaret edebilir ya da mobil aplikasyonumuzu indirebilirsiniz!

Yıl boyunca mutluluk sizinle olsun.