YENİ EVLENECEKLER İÇİN İHTİYAÇ LİSTESİ #2

Yeni evleneceklerin çeyiz hazırlıkları aralıksız sürüyorken biz de yeni ihtiyaç listemizle tekrar karşınızdayız. Bu seferki listemizde mutfak ihtiyaçlarınıza ağırlık vermeye çalıştık. Özenerek oluşturduğumuz listemizin hoşunuza gitmesini ve işinizi kolaylaştırmasını umuyoruz.

HER MEVSİM GÖZDE

Yaz, kış, her mevsimin en vazgeçilmez ve huzur veren içeceği olan çayınızı demlemeniz için pastel renklerde bir çaydanlık, çeyizinizde mutlaka yer almalı diye düşünüyoruz.

GÖNÜL SOHBET İSTER SUNUM BAHANE

Evinize misafir çağırmaya başladığınızda şık çay takımlarının eksikliğini hissetmeyin isteriz. Sunumlarınız daha şık, sohbetleriniz daha sıcak olsun diye listemize bu maddeyi de ekledik. Sonuçta gönül sohbet ister, sunum bahane…

GÖZ KAMAŞTIRAN SOFRALAR

Yemek takımı; şüphesiz ki bir çeyizin en olmazsa olmazlarındandır. Hele bir de sunumunuzu yemek takımınızla uyumlu bir bardak ve çatal-bıçak setiyle tamamlarsanız, göz kamaştıran bir sofra hazırlamanız kaçınılmaz olacaktır.

KEYİF TUTKUNLARINA

Gösterişli tasarımı ve romantik havası ile evinize yeni bir soluk getirecek diz tepsilerine, çeyizinizde mutlaka yer ayırın. Yatak keyfi yapmak ya da keyifle kanepenizde uzanıp kahvenizi içmek istediğinizde bu tepsiler işinizi oldukça kolaylaştıracak; bizden söylemesi.

YEMEK YAPMAYI ZEVKE DÖNÜŞTÜRÜN

Madame Coco için üretilen yüksek kalite Zirconium Bio tencere ve tavaların olmadığı bir çeyiz düşünemiyoruz. Ekstra kaygan ve dayanıklı iç yüzeyiyle eziyetsiz ve zahmetsiz bir şekilde ızgara dahil her çeşit yemeği hazırlamak artık çok daha zevkli. Üstelik Zirconium Bio tencere ve tavalar, bugüne kadar sağlık belgesi almış tek organik kaplama ürün olma özelliğine sahip.

DETAYLAR ÖNEMLİ

Mutfağınızın temel eksiklerini tamamladığımıza göre artık biraz da detaylarla ilgilenebiliriz. Şık renk ve desenlere sahip masa örtüleri, mutfak havluları, mutfak önlüğü, runner ve Amerikan servislerin yanı sıra buzdolabınızın üzerine tutturacağınız birkaç tane iştah açıcı magnetle mutfağınız artık yeni yaşamınıza hazır.

GECELERİNİZ IŞILDASIN

Sıcak yaz akşamlarınızın ışıl ışıl parlamasını sağlayacak, şık ve dekoratif led mumlu fenerler belki çeyizinin olmazsa olmazlarından değil ama yine de evinize renk katacak oldukça güzel bir ayrıntı. Bize soracak olursanız evinizin bir köşesini de bu şirin fenerlere ayırmalısınız.

İKİ KİŞİLİK UZUN BİR YOLCULUK