YENİ EVLENECEKLER İÇİN İHTİYAÇ LİSTESİ #1

Düğün sezonu açıldı ve evlenecekleri tatlı bir telaş sardı. Peki çeyiziniz hazır mı? Dilerseniz bugün çeyiz listenizi bir gözden geçirelim ve unuttuğunuz bir şey var mı birlikte kontrol edelim.

ZARAFET AYRINTILARDA GİZLİDİR

Yeni evlenecekler birçok eksiği düşünür, liste yaparlar ve genellikle listede en acil ihtiyaçlar yer alır. Ve evinizin en önemli tamamlayıcıları olan dekoratif objeler hep en sona kalır. Şık ve dekoratif nesnelerin eksikliğini evinize alışmaya başladıkça daha çok hissedeceksiniz. Bu yüzden listemize bu ufak hatırlatmayla başlayalım istedik.

HUZURLA UYUMAK İSTEYENLERE

Günün yorgunluğunun en iyi ilacı; huzurla uyuyacağınız bir yatak. İç açıcı nevresim ve yatak örtüsü desenleri seçerek huzurlu bir uykuya dalabilirsiniz. Üstelik zaman zaman misafirlerinizi ağırlayacağınızı da düşünecek olursak, birkaç tane de yedek takım almanız iyi olacaktır.

KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN HANIMLARA

Mis kokulu kişisel bakım ürünleri, hemen hemen her kadının vazgeçilmezlerindendir. Özellikle de vücut losyonları ve spreyleri bu vazgeçilmezlerin en başında gelirler. Düğün telaşı arasında küçük bir ayrıntı olarak görüp de unutmamanız için bu cici nesneleri listemize dahil ettik.

BANYOLARIN VAZGEÇİLMEZ KAHRAMANLARI

Bornoz takımları, el, yüz ve banyo havluları, sabunluk ve birçok banyo aksesuarı ihtiyaç listenize mutlaka dahil etmeniz gerekenler arasında yer alıyor. Özellikle havlu ve bornozlara olan ihtiyacınız hiçbir zaman azalmayacaktır. Bu yüzden bilhassa havlular konusunda mümkün olduğunca cömert davranmanızı öneririz.

MİNİK SİHİRLİ DOKUNUŞLAR

Evinizdeki düzeninize renk katacak ve koltuklarınıza şık bir görünüm kazandıracak kırlentlere çeyizinizde mutlaka yer ayırın. Çeşitli renk ve desenlerde kullanacağınız bu dekoratif objeler sayesinde evinizin havasını dilediğiniz zaman değiştirebilir ve böylece mobilyalarınızdan da sıkılmamış olursunuz.

KÜÇÜK BİR DETAY DAHA

En son aklınıza gelecek şeylerden biri de şüphesiz ki kapı önü paspasıdır ama biz evinizin girişinin de ilgiyi hak ettiğini düşünüyoruz. Enerji dolu, Fransız tarzı bir paspasla evinize girerken içiniz açılsın diye listemize onlar da ekledik.

DEVAM EDECEK…


Bir evin ihtiyaçları bu kadarla bitmez biliyoruz. İşte bu yüzden yazımızın başlığını “Yeni Evlenecekler İçin İhtiyaç Listesi #1” olarak seçtik. En yakın zamanda bu listenin devamıyla tekrar karşınızda olacağız. Ömür boyu mutlu olacağınız yuvalar kurmanız dileğiyle…