YEMEKLERE LEZZET KATACAK ÜRÜNLER MADAME COCO’DA

Ev tekstili ve dekorasyon sektörünün lider markası Madame Coco, yemeklere lezzet katacak hem sağlıklı hem pratik pişirme ürünleri sunuyor. Lezzetli yemekler pişirmeyi ve yeni tatlar denemeyi sevenler için Madame Coco pişirme ürünleri, yemeklerin lezzetine lezzet katıyor.

Yemek pişirmenin ve birlikte yemek yemenin insanları mutlu ettiği biliniyor. Sosyal izolasyon nedeniyle evde vakit geçirilen bugünlerde sofralar, leziz yemeklerin yenildiği ve samimiyetin paylaşıldığı eşsiz anlara tanık oluyor. Sevdiklerine en lezzetli yemekleri hazırlamak isteyenlerin pişirme deneyimlerini Madame Coco, tencereden tavaya kadar çeşitli pişirme ürünleri ile taçlandırıyor.

Madame Coco Rock Serisi, Alman Teknolojisi ile geliştirilen özel iç ve dış yüzey kaplaması sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı. Kısa zamanda eşit pişirme sağlayan Rock tencere ve tavalar, hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlıyor. Kolay temizlenen ve yapışmaz yüzeyi ile yemek pişirmeyi zevke dönüştürüyor.

Madame Coco Çelik Tencere ve Tava Serisi ise aşınmaya ve paslanmaya karşı dayanıklı
olması nedeniyle yüksek ısılarda rahatlıkla kullanılabilir.

Çorbadan yemeğe her çeşit lezzeti bir araya getiren tencere ve tavalar farklı ebatlarda alternatifler sunuyor. Ergonomik kulplar kolay kavrama ve şık bir görünüm sağlarken; cam kapaklar, pişme süresinin takibini kolaylaştırıyor.

Madame Coco’nun sağlığa uygun porselen emayeden üretilen kızartma tenceresinde patates, patlıcan, kabak, biber gibi çeşitli sebzeleri kolayca kızartabilir, teli sayesinde fazla yağı süzebilirsiniz. Kızartma işlerinizi kolaylaştıran pratik tasarımı ve kapağı sayesinde mutfakta harcadığınız vakti kısaltan kızartma tencereleri, Madame Coco’da sizleri bekliyor.

Saf bakırdan özenle üretilen el yapımı bakır taban dövmesi sahan tavalar, yüksek ısı iletkenliği sayesinde yemeklerinize ekstra lezzet katıyor. Otantik görünümüyle sunumlarınızda da kullanabileceğiniz sahan tavalar, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Yemeklerinize lezzet katacak Madame Coco pişirme ürünlerine www.madamecoco.com adresinden ulaşabilirsiniz.