YEMEK YAPMAYI SEVEN KADINLARA MÜJDE

Tencerelerimize Yapışan Yemeklerden Kurtuluyoruz

Yemek yapmaktan büyük zevk alan hanımlara müjde! Artık ne pişirirseniz pişirin, yemekleriniz tencerenize yapışmayacak. Çünkü %100 doğal, yapışmaz Zirconium kaplama yepyeni bir teknoloji var artık. Menemenden et yemeklerine, krepten balığa aklınıza gelebilecek her türlü yemeği gönül rahatlığıyla pişirebileceğiniz bu yeni teknolojiyle tanışmaya hazır mısınız?

Zirconium Bio adı verilen bu yepyeni teknoloji sayesinde, yemeğinizi pişirdikten sonra tencere ya da tavanızı kolayca temizleyebildiğiniz gibi çizilse bile kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Çünkü Zirconium Bio, çizildiğinde klasik teflonlar gibi sağlık tehdidi oluşturmuyor.

Yemek Yapmayı Bir Zevke Dönüştürün

140 yıllık tecrübesiyle dünyaca ünlü İtalyan markası Moneta tarafından Madame Coco için üretilen bu teknoloji, bugüne kadar Avrupa Sağlık Belgesi almış tek organik kaplama ürünü olma özelliğine de sahip. Ekstra kaygan ve dayanıklı iç yüzeyiyle eziyetsiz ve zahmetsiz bir şekilde ızgara dâhil çeşit çeşit yemekler hazırlamak artık çok daha zevkli.

Zirconium Bio ile birlikte artık bulaşıklardan şikayet eden kadın kalmayacağını düşünüyoruz. Bir başka deyişle artık mutfakta harikalar yaratırken “Bulaşıklar ne olacak?” diye düşünmenize gerek yok. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Zirconium Bio’nun fiyatları da son derece hesaplı. Onunla tanışın, hayatınızı kolaylaştırın.