YATAK ODALARINDA STİLİNİZİ YANSITAN YATAK ÖRTÜLERİ

Evin en özel mekânı olan yatak odalarında her tarz beğeni ve ihtiyaca göre şıklık ve konforu yakalamak mümkün. Yatak örtüsü seçiminizde göz önünde bulundurmanız gerekenlere dair tavsiyelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Yatak örtüsü
seçiminizi
odanızın ışık miktarına göre
belirleyin

Yatak
örtüsü seçiminde yatak odasının aldığı ışık miktarı,
örtünün renk seçiminde önemli rol oynuyor.

Koyu
renklerde dekore edilen ve yoğun ışık almayan odalarda açık renk ve desende
yatak örtüleri tercih edilmesi odanın daha aydınlık görünmesi açısından faydalı
olacaktır.

Aydınlık ve geniş odalarda ise renk seçiminde daha özgür ve sınırsız davranabilirsiniz. Odanızdaki dekoratif eşyaların tonlarında tercih edeceğiniz yatak örtüsü, odanızı renklendirecektir. Bej ve beyaz tonları ile uyum sağlayacak turuncu, turkuaz, yeşil ve mavi tonları da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yatağınızın ölçüsüne uygun tercih
yapın

Yatak örtüsü seçiminizi yapmadan önce yatağınızın ölçüsünden emin olun. Odanızda uyumu yakalamak ve şık bir görünüm elde etmek için örtünün yere kadar sarkıyor olması önemlidir. Kusursuz bir görünüm için yatağınızın ölçülerine uygun tercih yapmanız önem taşıyacaktır.

Madame Coco, yatak örtüsü grubunda mat saten, dokuma, jakarlı ve örme gibi çok farklı kumaş seçenekleriyle tek/çift kişilik ve king size olmak üzere geniş yelpazede birçok alternatif sunuyor. Çeşitli renk ve desende yatak örtülerini odanızdaki mobilyadan aksesuarlara, perdeden halıya ve duvar renginize göre belirleyebilme imkânı sağlıyor.

Madame
Coco’nun birbirinden şık yatak örtülerine
ve çok daha fazlasına www.madamecoco.com
adresinden ulaşabilirsiniz.


izmir escort