YAŞAM ALANLARINIZA ÖZEL FRANSIZ ESİNTİLERİ

Büyüleyici Fransız Parfümü Deneyimi Madame Coco Repertoire Yaşam Alanlarınızda.

Repertoire’ın yeni oda kokulandırma serisi, Parfümün anavatanı olan Fransa’nın Grasse şehrinden gelen zengin esanslarıyla çok yakında…

EVİNİZİN YENİ DEKORU

Fransa’da özel olarak üretilen rattan stick seçimi ile kokunuzun difüzyonunu maksimuma çıkarırken, viktorian tarzda tasarlanmış şık ve dekoratif konik şişesi stick difüzyonunu hızlandıracak ve yaşadığınız mekanın yeni havasını göz dolduran şıklığıyla tamamlayacaktır.

YAŞAM ALANLARINIZDA ÖZLEDİĞİNİZ HAVAYI GÜVENLE YARATIN!

Özenle seçilmiş esansları ile beş farklı koku çeşidi sunan Répertoire çubuklu oda parfümü ile tarzınızı yansıtan kokuyu seçerek hayal ettiğiniz ortamı size özel kılabilirsiniz. Özlediğiniz esintiye yaşam alanlarınıza taşıyacak kaliteli içeriğiyle, sizi bulunduğunuz ortamda duygusal bir yolculuğa çıkaracak ve ruhunuzu huzurlandıran unutulmaz anlar yaşatacaktır. Üstelik mağazalarımızda satılan refill şişelerimizle bu unutulmaz anları istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Répertoire Violette:Tarihte, yüzlerce mitoloji edebiyatı, şiir yazı ve resim gibi sanat alanlarına konu olan Violette, ilham veren hoş kokusuyla yaşam alanlarınıza konuk oluyor.

Répertoire Thé Vert:Kendinizi Akdeniz’in muhteşem havasının yumuşak esintilerine bırakıp huzur dolu bir ortam yaratmamızı sağlayacak tarifsiz mutluluğu Répertoire Thé Vert ile yaşamaya hazır olun.

Répertoire Jacinthe:Uzun boylu güzelliğin büyüleyici kokusu sümbül ile hafızalara kazınan yaşam ortamları yaratın.

Répertoire Oriental: Yüzlerce medeniyete tanıklık etmiş uzun bir tarihsel yolculuğun birikimlerini taşıyan formülü ile Répertoire Orientale, kalbinize dokunacak egzotik notalarıyla sizi bambaşka boyutlara taşıyacak ambiyanslar yaratacaktır.

Répertoire Sandal Fée:Kendinizi yağmur ormanlarının zihninizi berraklaştıran ortamında hissedecğiniz kalıcı kokusu ile Rèpertoire Sandal fée, enerji verici özeliği ile de günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacaktır.