YAŞAM ALANINIZDA FARK YARATACAK KIRLENTLER

Madame Coco’nun evin birçok bölümüne çözüm sunan ev tekstili ve dekorasyon ürünleri arasından birbirini tamamlayan ürünleri seçmek mümkün.

Yaşam alanınızda küçük dokunuşlarla etkileyici bir mekan kurgusu oluşturabilirsiniz. Bu değişimi sağlamak için birkaç kırlent işinizi kolayca çözecek çünkü kırlentler, yaşam alanlarında dekoratif birer unsur olmalarının yanı sıra sıcacık bir atmosfer de yaratıyor.

Koltuk ya da kanepenizde her mevsim olmasını isteyeceğiniz Madame Coco Saviller Kaz Tüyü İkili Kırlent Seti, zarif renkleriyle evinizin dekorasyonuna uyum sağlıyor. İki kırlentten oluşan bu setin bej, indigo, kiremit, bordo, mürdüm ve pudra alternatiflerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Canlı renkleri tercih edecekseniz odanızın bütünüyle denge içinde olacak tonlar olmasına özen gösterin. Örneğin; bordo renkli kırlent kullanıyorsanız halı ya da dekoratif ürünlerinizde de aynı ton renklerin yer alması bütünlük sağlayacaktır.

Madame Coco Waffle Kırlent, dokulu yapısıyla oturmaktan keyif alacağınız alanlar oluşturuyor. Mürdüm, mavi, indigo ve koyu mürdüm alternatiflerinden oluşan pastel tonlarına dokulu yapısıyla hareket katıyor. 

Nötr renklerde sade bir dekorasyondan yana olmayı tercih ediyorsanız kırlent seçiminizi de aynı tonlarda yapabilirsiniz. Burada hiçbir renk birbirinin önüne geçmeyeceği için odanın bütünlüğünü korumanız daha kolay olacaktır.

Ayrıca Madame Coco’nun her tarz beğeniye hitap eden kırlent kılıfı seçenekleri ile de mevcut kırlentlerinizde değişimi yakalayabilirsiniz. Zamansız görünüme sahip kürk kılıfları seçmekte her zaman cesur davranın. Birkaç kırlenti kombinlemeyi düşünüyorsanız mutlaka bir tanesi kürk ya da pelüş olsun.

Modern ve konforlu çizgisi ile kullanışlı ve kişisel mekanlar yaratmanıza imkan tanıyan Madame Coco kırlentleri, yumuşak dokusunu kusursuz bir şıklıkla birleştiriyor.

Yaşam alanlarınıza konfor ve şıklık katacak birbirinden güzel kırlent ve kırlent kılıfları için Madame Coco mağazalarımızı ya da www.madamecoco.com’u ziyaret edebilirsiniz.