SONBAHAR RENGİNDEN İLHAM ALIN

Dekorasyon trendlerinde belirleyici bir role sahip mevsim renkleri her sezon öne çıkmayı başarıyor. Mevsime göre ev dekorasyonunuzda düzenleme söz konusu olunca sonbahardan fazlasıyla ilham alabilirsiniz.

Mevsimden ilham alan bir mekan için ağırlıklı olarak turuncu ve terracotta (kiremit) gibi sıcak renkleri evinize taşımanızı tavsiye ederiz.

Sade bir odada turuncu tonlarında dekoratif bir obje kullanarak tüm etkiyi tek bir obje ile sağlayabilirsiniz.

Turuncu yapay çiçekler ya da çok amaçlı kitap kutuları gibi dekoratif ürünler ortamın nötr renklerinden sıyrılıp tüm dikkati üzerinde kolayca toplar.

Sofralarınızda kullanacağınız terracotta rengi özellikle beyaz tonlarla dengeleyerek mükemmel bir dinginlik ve sıcaklık yaratırsınız.

Mutfağınızda pratik saklama çözümleri için ise farklı ebatlardaki terracotta saklama kapları ile mutfağınıza düzen ve sıcaklık katabilirsiniz.

Yatak odasında kiremit rengi bir battaniye ya da yatak örtüsü kullanarak büyülü bir atmosfer oluşturmak oldukça kolaydır. Yine beyaz ve tonları ile harmanlayarak renk yoğunluğunu dengeleyebilirsiniz.

Vizon ve kahve tonları ile oldukça uyumlu olan turuncu rengini de halı ve kilim seçimlerinizde kullanabilirsiniz.

Terracotta rengi içinde bulunduğu her ortama şık ve sofistike bir hava katar. Bu nedenle sadece sonbahar rengi olarak değil, aynı zamanda yıl boyunca kullanabileceğiniz bir renk de olacak.

Evinizin sıcaklık katmak istediğiniz her noktasında bu renkleri kullanabilirsiniz. İster mutfakta ister yatak odasında ya da banyoda…

Dekoratif objelerden ev tekstil ürünlerine kadar geniş bir yelpaze sunan Madame Coco ürünlerini daha yakından görmeniz için sizleri Madame Coco mağazalarımıza ya da www.madamecoco.com’a bekleriz.