SONBAHAR GELİNİ MİSİNİZ?

Siz de sonbahar gelini misiniz? Sonbahar gelini olarak eminiz tüm çeyiziniz hazırdır ama bu telaşta bazı şeyler gözünüzden kaçmış olabilir.  O zaman bu yazımızda Madame Coco’nun zarif tasarıma sahip mutfak ile yepyeni ev tekstili ürünlerine ve evinize farklı bir hava katacak aksesuarlarına birlikte göz atıp hiçbir şey atlamadığınızdan emin olalım…

EVİNİZDE HAVALI DOKUNUŞLAR

O mutlu güne dair birbirinden muhteşem düğün fotoğraflarını gösterişli çerçeveler ile keyifle süsleyebilirsiniz. Yeni evlenecekler birçok eksiği düşünür, liste yaparlar ve genellikle listede en acil ihtiyaçlar yer alır; bu sebeple evinizin en önemli tamamlayıcıları olan dekoratif objeler hep en sona kalır. Bu yüzden listemize bu ufak hatırlatmayla başlayalım istedik.

MUTFAĞINIZDA SEBİL KEYFİ …

Özel ve önemli günlerinize biraz daha hava katmak için son yılların en gözde ürünü olan ve  geniş bir hacme sahip cam sebillerden bir tane çeyizinize eklemeyi unutmayınız. Cam sebilinizde meyve suyu, limonata gibi faydalı ve lezzetli içecekler bulundurabilir ve misafirlerinize de kolayca servis edebilirsiniz. Zarif tasarıma sahip cam sebiller mutfağınızda hemen göze çarpacağı gibi, kullanışlı olması ile de sizlere çok fazla kolaylık sağlayacaktır.

NOSTALJİK ESİNTİLER…

Evinizdeki ürünlerin zevkini yeni yeni çıkaracağınız bu günlerde, iç açıcı ve nostaljik esintiler taşıyan bir yatak örtüsünde uyumayı herkes ister… Üstelik zaman zaman ağırlayacağınız  misafirlerinizi de düşünecek olursak, birkaç tane de yedek takım almanız sizler için çok iyi olacaktır.

KEYİF ZAMANI…

Zarif tasarımı ve romantik havası ile yatak keyfi yapmak ya da kanepenizde keyifle uzanıp kahvenizi içmek istediğinizde bu tepsiler işinizi oldukça kolaylaştıracak; bizden söylemesi.

Artık yeni yaşamınıza hazır sayılırsınız…