SÖMESTİR TATİLİ PARİS…

Çocuğunuzun heyecanla beklediği sömestir tatili için ona şahane bir hediye vermek istemez misiniz? Hem eğleneceği hem de gezip kültürel açıdan zenginleşeceği bir Paris tatili için önerilerimizi sizlerle paylaşacağız…

EYFEL KULESİ…

Eyfel Kulesi, Paris’in en önemli simgesidir. Yılda yaklaşık 6 milyon kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Fransa’nın en yüksek 5. yapısı olduğu için, şehrin neredeyse her yerinden görülmektedir. Paris gezinizde Eyfel Kulesi’ne bolca vakit ayırmanızı öneririz.

LOUVRE MÜZESİ…

Louvre Müzesi yalnızca Paris’in değil, dünyanın en büyük müzelerinden biridir. Tüm dünyanın akın ettiği bu müze, çocuğunuzun da kültürel açıdan mutlaka ziyaret etmesi gereken noktalardan biridir. Müzede 35.000’e yakın önemli eser sergilenmektedir. Louvre müzesi aynı zamanda Paris’in en büyük saraylarından biridir. Sadece daha önceden belirlediğiniz belli başlı eserleri inceleyerek gezmeyi bile 1 günde bitirmek neredeyse imkansızdır.

SEN NEHRİ…

Sen nehri, Fransa’nın ikinci en uzun nehri ve Fransa’nın en önemli su yoludur. Aynı zamanda Paris şehrinin güzelliğine güzellik katmaktadır. Çocuklarınızla güvenli bir şekilde çok keyifli bir tekne turu yapabilir ve Eyfel Kulesi’nin yakınından geçerken muhteşem manzaranın tadını çıkabilirsiniz.

PARİS DISNEYLAND…

Büyük, küçük herkesin son derece keyifle gezdiği yegane yerlerden ve kelimenin tam anlamı ile harikalar diyarının adreslerinden biri hiç şüphesiz Paris Disneyland’dır. Paris Disneyland genelde çocuklu ailelerin tercih ettiği bir yerdir ve burada aileler çocukları ile hayatları boyunca unutmayacakları anılar biriktirebilirler.  Burada birbirinden farklı ve güzel showlar sergilenmektedir. Hatta bazı showlar 3 boyutludur ve gerçekten izlerken sizi kendinizden alır. Hem çocuğunuzun hayal dünyası genişleyecek hem de birlikte çok eğleneceksiniz.