ŞIKLIK VE DÜZEN BİR ARADA…

Siz de evim hem düzenli hem de şık görünsün diyenlerdenseniz, yazımızdaki önerilerimiz çok hoşunuza gidecek. Evinizi ferahlatacak minik ipuçlarımıza hemen göz atalım.

MUTFAĞINIZDA YER AÇILSIN…

Mutfağınızda eşyalarınızı nereye koyacağınızı bilemiyorsunuz ve ne yaparsanız yapın bir türlü istediğiniz gibi düzenli gözükmüyorsa; Madame Coco’nun gıda ile temasa uygun plastik saklama kapları, mutfak düzenleyicileri ve buzdolabınızın düzenini sağlayacak modüler şişe rafları ile sorununuz kolaylıkla çözülebilir. Böylece mutfağınız hem daha düzenli hem de daha şık bir görünüm kazanır.

DÜZENLEYİCİ ÜRÜNLER…

Gündelik yaşamda kullanmış olduğunuz ve gözükmesini istemediğiniz eşyalarınızı hurçlarda, çocuklarınızın oyuncaklarını saklama torbalarında, ayakkabılarınızı onlara özel saklama torbalarında ve takılarınızla değerli eşyalarınızı şık tasarımlı farklı boylarda bulabileceğiniz saklama kutularında kolaylıkla düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Böylece eviniz daha düzenli bir görünüm kazanacaktır.

BANYONUZ FERAHLASIN…

Son olarak, banyonuzda çamaşırlarınızı, el-yüz havlularınızı ve kişisel bakım ürünlerinizi farklı boylarda ölçülere sahip olan pastel renklerdeki Madame Coco hasır sepetlere koyarak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Keyif dolu günler dileriz…