Sıcak Havalar Kabusunuz Olmasın!

Güneşli ve enerji dolu yaz ayları, yılın en keyifli zamanlarından biridir. Ancak ısınan havalarla terleme oranımız da artıyor ve sıcak havaların da etkisiyle kötü kokular hızla yayılıyor. Öyleyse bu konunun detaylarına birlikte göz atalım..

Deodorantların Önemi

Her sabah duş alıyor olsak bile, gün içerisinde hep hareket halinde olduğumuz için  terleme ve ter kokusunun önüne maalesef geçemiyoruz. Üstelik kullandığımız deodorantlar bizi gün boyu korumadığı gibi ter
kokusuyla karışınca, daha da rahatsız edici bir koku haline geliyor. Bununla birlikte kimyasal içerik ile üretilen bu deodorantlar hem sağlığınıza hem de çevreye oldukça zarar veriyor.

Özgüven Düşmanı Kötü Kokular

Özellikle yaz aylarında hızla yayılan rahatsız edici ter kokuları, sizi ve çevrenizdeki insanları da oldukça rahatsız eder. Bu durum kişinin kendisinde de özgüven eksikliği yaratarak, bireyin sosyal yaşam kalitesini olumsuz yönde etkiler. Sosyal çevrede olumsuz intibaya ve uzaklaşmalara sebep olur. Özellikle yakın temasınızın mecbur olduğu toplu taşıma araçları, ofis vb… ortamlarda bulunanlar kişiler de rahatsız olur.

Kötü Kokulara Doğal Çözüm

O zaman kötü kokulara doğal çözüm olarak; Répertoire yeşil çay ve Aloe Veralı deo stick kullanabilirsiniz. Mineral tuzu, kötü kokulara sebep olan bakteri oluşumunu engelleyerek 24 saat boyunca etki sağlamaktadır. Üründe alkol, koruyucu ve paraben bulunmamaktadır. Doğal içeriği sayesinde  gözenekleri kapatmadığı gibi kıyafetlerinizde leke bırakmaz ve koltuk altınızda kararmaya sebep olmaz. Doğal bir taş olan ürünü suyla nemlendirip cildinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Répertoire Aloe Vera ve yeşil çay özlü doğal deodoranta Madame Coco mağazalarından veya www.madamecoco.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Keyifli günler dileriz…