Sevgiyle Yapılmış Her Şey Madame Coco’da!

Şubat ayı denince akla ilk gelen, sevdiklerimiz yanımızdayken iple çektiğimiz

ama yalnızken adını bile anmamaya çalıştığımız 14 Şubat Sevgililer Günü’ne hazır mısınız?

Tatlı olduğu kadar stresli bir telaşla içimizi kıpır kıpır  yapan bu Sevgililer Günü’nde,

sevdiğiniz herkese sevgiyle yapılmış hediyeler vermek isterseniz, sizleri Madame Coco’ya bekliyoruz 🙂

Sevdiklerinize Fransa’ya özgü romantik esintiler armağan edin!

Koku, insan zihninin asla unutmadığı ender şeylerdendir. Siz de Madame Coco’nun birbirinden güzel ve kalıcı kokuları ile sevdiklerinizin hayatına imzanızı atın.

Sevgililer Günü, aslında, tüm içtenliğimizle sevdiklerimize sevgimizi gösterdiğimiz

özel bir gün olmalı. Evinizde samimi ve bir o kadar da şık bir ortam yaratarak sevgilinize güzel bir sürpriz yapmak isterseniz, siz sadece müziğin sesini ayarlayın ve bırakın, Madame Coco sofralarınıza sihirli dokunuşlar katsın.

İçinizi ısıtmak için soğuk bir kış gününde ihtiyacınız olan tek şey

sımsıkı sarılmış sevgiliniz, en sevdiğiniz film ve yumuşacık bir battaniyeden oluşan romantik üçlü 🙂 Bu kış masalınızı sevgilinize yaşatmak için Madame Coco’nun modern romantik battaniyeleri yardımınıza koşuyor.

Bir günde tüketilip, unutulacak hediyeler yerine;

hem konforuyla kalbinizi kazanacak hem de şıklığıyla banyo sonrasında bile tarzını tamamlayacak Madame Coco bornozları, özel hissetmek ve hissettirmek için mükemmel bir hediye alternatifi oluşturuyor.

Sevgililer Günü her ne kadar çiftlerin birbirine verdiği değeri göstermek için

en güzel fırsat gibi görünse de, sonsuz sevgisini her daim üzerimizde hissettiğimiz annelerimizi unutmamak gerek 🙂 Madame Coco porselenleri ile çay keyfine farklı bir anlam kazandırın.

Siz de sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi göstermek ve Sevgililer Günü’nü alışılmışın dışında, gerçekten de sevdiklerinizin hayatına küçük dokunuşlar yaparak unutulmaz kılmak için hemen www.madamecoco.com ‘a tıklayabilir, mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.