SEVDİKLERİNİZ İÇİN YENİ YIL HEDİYELERİ

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte hazırlık telaşı başladı. Önceki yıllardan farklı bir yeni yıl bizleri bekliyor olsa bile yine de kutlama havasını kendimizce yaşayabiliriz. Evimizde geçireceğimiz huzurlu anları ve sevdiklerimizin her zaman yanımızda olduğunu hissetmek 2021’e başlamak için güzel bir başlangıç olacak.

O halde ister evinizi büyüleyici yılbaşı dekorasyonları ile süsleyin ister sevdiklerinizi muhteşem hediyelerle mutlu edin… Sizin için hazırladığımız birbirinden şık hediye önerilerimize birlikte göz atalım!  

İlk olarak neşeli bir yeni yıl atmosferi için evinizin dekorasyonuna küçük de olsa birkaç dokunuş yapmakla başlamayı unutmayın.

Madame Coco’nun yeni yıl temasına uygun figürlere sahip çeşitli bibloları ve ağaç süsleri ile dekorasyonunuza renk katın. Evinizin farklı köşelerini süsleyebileceğiniz bu bibloların zarif ve renkli tasarımı, dekorasyonunuzda yepyeni bir hava yaratacak. Ağaç süslerini ise kurdelesi sayesinde çam ağacınıza, evinizin farklı alanlarına asabilirken aynı zamanda hediye paketinize ekstra bir şıklık katmak için de bağlayabilirsiniz.

Hem göze hem de kulağa hitap edecek bir ortam için müzik kutuları olmazsa olmaz. Evinizi neşeyle canlandıracak müzikler eşliğinde bir yeni yıl için dekorasyonunuzda müzik kutusuna da yer ayırın. Aynı zamanda sevdikleriniz için de güzel bir hediye seçeneği olacak. 

Yeni yıl konseptine uygun renkleri ve ekose desenleriyle battaniyeler en çok tercih edilen hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Siz de sevdiklerinizin soğuk havalardan etkilenmemesi ve konfor alanlarında şıklık katmak için Madame Coco’nun yumuşacık yapıya sahip battaniyeleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Bu yeni yılda sevdiklerimizle birlikte kalabalık sofralarda bir arada olamasak da biriktirdiğimiz unutulmaz anılarımızı hatırlayalım.

Yeni yıl için ihtiyacınız olabilecek tüm ürünler ve sevdiklerinizi mutlu edecek hediye alternatifleri için sizleri mağazalarımıza ve www.madamecoco.com’a bekleriz…