SADELİĞİN ASALETİ

Antik çağlardan beri gerek inşaat gerekse süs eşyası olarak kullanılan cam; insanoğlunun en eski keşiflerinden biri. Cam; geçmişte olduğu gibi günümüzde de sofralarımızın, mutfaklarımızın, yaşam alanlarımızın vazgeçilmez sade ve asil öğesi olarak kullanılmaya devam ediyor.

Camın Tarihsel Yolculuğu

En bilinen cam üretim yöntemi; kum ve ateşle yapılanıdır. Cam; kum dışında birkaç farklı kimyasal maddenin daha bir araya getirilmesiyle üretilir. Şimdiye kadar yapılan arkeolojik kazılara göre en eski cam ürünün, M.Ö. 5500 yıllarına ait olduğu ve Mısır’da bulunduğu bilinmektedir.

Her Eve Lazım

Günümüzde hâlâ en basit araç gereçlerden iletişime, dekoratif nesnelerden uzay teknolojilerine kadar oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan camlar, her evin vazgeçilmezleri arasında.

Çay Saatlerinizi Şenlendirin

Çay saatlerinizde cam şekerliklere yer açın! Birbirinden şık ve kaliteli cam şekerliklerle sıradan bir çay saatini son derece şık bir sunuma dönüştürebilirsiniz.

Cam Ustalarının Hünerli Ellerinden Evinize

Madame Coco’nun, cam ustaları tarafından her biri ayrı ayrı üflenerek elde yapılan hem şık hem de kaliteli cam ürünleri, evinizin her köşesine ayrı bir güzellik katıyor.

Çay Tiryakilerinin Gözdesi

Çay tiryakilerinin olmazsa olmazının ince belli cam bardak olduğunu bilen Madame Coco, birbirinden şık çay bardaklarıyla tiryakilerin gönlüne taht kurdu.

Sevimli Çözümler Arayanlara Özel


Süt içmekten hoşlanmayan minikler için oldukça eğlenceli bir çözüm olan pipetli cam şişeleri dilerseniz siz de hem ofiste hem de sunumlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu orijinal şişelerle henüz tanışmadıysanız en yakın zamanda Madame Coco’ya bekliyoruz.