Répertoıre’la Doğadan Gelen Mükemmel Temizlik ve Bakımın Işıltısını Keşfedin!

Madame Coco’nun Fransız güzelliğini ve bakımını evlerinize getiren özel markası Répertoire, yeni şampuanı ve saç kremleriyle saçlarınıza sağlık ve güzellik katıyor. Gelin her biri farklı ihtiyaçlara yönelik hazırlanmış, bu muhteşem seriye biraz daha yakından bakalım ?

Yeni Répertoire şampuan ve saç kremleri, %100 doğadan gelen içeriğiyle, tamamen bitkisel olarak üretilmiştir. Seçimini her daim natürel olmaktan yana yapan herkes için mükemmel bir tercih olacak Répertoire ürünleri, herhangi bir şekilde SLS (sentetik köpürtücü) ve ya paraben (koruyucu madde) içermemektedir.

Bakımlı ve sağlıklı saçlar, güzelliğinizi tamamlayan en büyük aksesuarınızdır. Canlı, parlak kısacası hayat dolu, sağlıklı saçlara kavuşmak için yine sağlıklı ve doğal içeriğe sahip ürünler kullanmak şart. Bu ürünleri seçerken, her şeyden önce saçlarınızın ihtiyacına uygun ürünü seçmek gerektiğini unutmayın.

Gücünü zeytin yağı, badem ve pamuktan alan, renk bakımı yaparken aynı zamanda yıpranmış saçları onarma özelliğine sahip Répertoire şampuan ve saç kremleri; Kuru, yağlı ve boyalı saçlara özel üç ayrı çeşidiyle raflardaki yerini aldı. Size ise sadece duruşunuzu saçlarınızla güçlendirmek kaldı ?

Répertoire’ın, doğadan gelen mucizeleri, sizin güzelliğinize direkt olarak sunduğu bu yeni serisi, saç bakım rutininizin gözdesi olacak. Siz de bir Madame Coco markası olan Répertoire’ın Zeytin yağlı, Bademli ve Pamuklu olmak üzere her biri farklı bir ihtiyacınıza hitap eden şampuan ve saç kremleri ile tanışmak ve saçlarınızın gücüne güç katmak istiyorsanız www.madamecoco.com ‘u ya da mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.