RÉPERTOIRE VÜCUT SPREYLERİ İLE FERAHLIĞI HİSSEDİN

Madame Coco’nun Fransız güzelliğini ve bakımını evlerinize getiren kozmetik markası Répertoire, vücut spreyi serisine yeni eklenen koku çeşitleriyle sizi kokuların gerçek dünyasına davet ediyor. Gün boyu harika kokmanızı sağlayacak Répertoire vücut spreyleri ile her an benzersiz ferahlık duygusunu hissedeceksiniz.

Répertoire vücut spreyleri içerisinde 80° alkol içeren özel formülü ve Fransa’nın Grasse bölgesinden gelen esansları ile Avrupa standartlarında üretilmektedir.

Lemon Ambre (Limon Amber)

Fresh bir vücut spreyi olan Lemon Ambre (Limon Amber) içindeki limon ve turunçgil top notası, mis gibi ferahlatıcı özelliğinin yanı sıra kavun, limon, yeşil çay ile baş döndürücü sandal ağacı ve amber notasıyla her an kendinizi özel hissedeceksiniz.

Iris Jasmin (İris Yasemin)

Çiçeksi bir vücut spreyi olan Iris Jasmin (İris Yasemin) içindeki sümbül, ıtır ve nar top notası, mis gibi ferahlatıcı özelliğinin yanı sıra yasemin, gül ağacı, iris yasemin ile baş döndürücü musk notasıyla gerçek bir koku deneyimi yaşayacaksınız.

Ambre (Amber)

Odunsu bir vücut spreyi olan Ambre (Amber) içindeki bergamot ve frenk üzümü notası, mis gibi ferahlatıcı özelliğinin yanı sıra amber, yasemin, menekşe ile baş döndürücü vanilya ve tonka fasulyesi notasıyla daha derin bir etki yakalayacaksınız.

Musc de Cachemire (Misk)

Odunsu bir vücut spreyi olan Cachemire (Misk) içindeki bergamot ve musk top notası, mis gibi ferahlatıcı özelliğinin yanı sıra amber, sandal ağacı, menekşe, karanfil ile baş döndürücü meşe yosunu notasıyla benzersiz bir izlenim bırakmaya hazır olun!

Répertoire vücut spreylerinin odunsu, çiçek ve meyve esintileri taşıyan zengin notaları gün boyu harika kokmanızı sağlayacak. Her zaman ve her yerde kullanım kolaylığı sağlayan vücut spreyleri ile benzersiz ferahlık duygusunu hissedeceksiniz.

Répertoire ürünlerine Madame Coco mağazalarımızdan ya da www.madamecoco.com’dan ulaşabilirsiniz.