RÉPERTOIRE DOĞAL DOMATES EKSTRELİ NEMLENDİRİCİ JEL

Her türlü yemeğin içinde, yanında ve hatta tek başına en fazla tükettiğimiz sebzelerden biri olan domatesin faydalarından haberdar mısınız? Çoğu zaman mutfaktaki kullanımına değinilen domatesin yararları genel sağlığımızın yanı sıra cildimiz için de olumlu etkilere sahip…

Gelin buzdolabımızın vazgeçilmezi olan domatesin, nasıl bir güzellik silahına dönüştüğünü birlikte inceleyelim 🙂 Domatesin içinde bulunan likopen cildin en güvenilir dostlarından biri! Ayrıca domatesin içeriğindeki antioksidanlar zararlı UV ışınlarına karşı cildi korurken, Alman bilim adamlarına göre domates tüketimi içerdiği antioksidanlar sayesinde cilt kanserine karşı bile vücudu destekliyor. Aynı zamanda doğal bir yaşlanma geciktirici olan E vitamini de domateste bulunmaktadır. Bu sayede ciltte oluşan kızarıklıklar geçirilebileceği gibi, hücre yenilenmesi artacağından dolayı cilt güzelleşir ve parlaklık kazanır.

%99 saflıkta domates ekstresi içeren formülüyle bir Madame Coco markası olan Répertoire’ın nemlendirici jeli ise, içinde bulunan likopen sayesinde cildi yatıştırır, gözeneklerinizi temizler ve cildinize canlılık verir. İçeriğinde bulunan derin deniz suyu cildi nemlendirir ve yumuşatırken, arpa çimi cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. İçindeki likopen harika bir antioksidandır, cilt sorunlarınızı gidererek cildinizi pürüzsüzleştirir. Saf domates içeriğindeki antibakteriyel etki ile aknelere karşı iyi bir koruyucudur. Canlandırıcı ve kolay emilen Repertoire jel yapışkan bir his bırakmadan uzun süre cildi sağlıklı tutar.

Domates ekstresi cildin esneklik ve direncini yenileyen sıkılaştırıcı özelliklere sahiptir ve güçlü antioksidan, koruyucu katmanı kuvvetlendiren ve genç tutan likopen açısından oldukça zengindir. Domates ekstreli bu eşsiz jel doğal formül içeriğindeki özler sayesinde cildinizin kaybettiği nemi geri kazandırarak, cildin doğal koruyucu katmanını güçlendirir ve genç görünümü korur. Bu mucizevi jeli sadece yüz için değil boyun ve dekolte bölgenizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Doğal içeriğiyle cildinizi arıtıp temizleyen güçlü bir formüle sahip Répertoire Doğal Domates Ekstreli Nemlendirici Jel, Yakında Madame Coco Mağazalarında ve www.madamecoco.com’da…