PASTEL TONLARLA GELEN HUZUR…

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte ev dekorasyonunda da yenilenme zamanı geldi. Sade ve modern bir görünüme sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelen pastel tonlar ile evinizde romantik ve huzur dolu köşeler yaratmanız mümkün. Pudradan beyaza, mürdümden mavi tonlarına kadar geniş bir yelpaze sunan pastel renkler; oturma odası, yatak odası, çocuk odası, mutfak ve banyo gibi evinizin tüm alanlarında korkmadan kullanabileceğiniz konforu sunuyor.

Evinizi hareketlendiren pastel tonları, doğru kullanıldığı zaman huzur dolu bir atmosfer oluşturarak yaşam alanlarınıza tazelik ve canlılık getirecektir. Örneğin, iç açıcı renklerdeki mutfak dolapları ile sabah kahvesi keyfiniz daha da artacak ? Pudra ve mürdüm tonlarındaki mutfak aksesuarları ise krem rengi duvarlarınız ile mükemmel bir uyum yakalayacaktır…

Oturma odanızda ise pastel tonlarında seçeceğiniz mobilya ve aksesuarlar ile rahatlatıcı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Mavi, pudra ve mürdüm gibi renkler halılarda ya da yastık gibi dekoratif aksesuarlarda kullanıldığında ortama zenginlik katacaktır. Salonunuzda aydınlık ve tazelik yaratmak için, duvarlarınızda pastel renkler kullanarak özellikle de küçük odaları daha geniş ve aydınlık göstermek mümkün. Bu renkleri tezat tonlardaki ayna, çerçeve ya da saksılar ile kombinleyip; oturma odanıza hem hareket katabilir, hem de romantik bir hava oluşturabilirsiniz.

Yatak odanızda ise tümüyle pastel renklerin hakim olduğu bir düzenlemeyle, zarif ve romantik dokunuşları her köşede yansıtan bir oda dekorasyonu yaratabilirsiniz. Ruhunuzu hafifletecek bir görüntünün ortaya çıkacağından emin olun! Huzur ve sakinliği vurgulamak için pastel mavi en isabetli renklerden biri, bizden söylemesi…:)

Pastel renklerin en çok yakıştığı yerlerden birisi çocuk odası.

Çocuk odasında aşırı karışık ve cıvıltılı olmayan, sade ve şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız; bu renkler size nötr tonlara mahkum olmadan dekorasyon yapma ve gönlünüzce renk kullanma imkanı verecek. Çocuk odalarının huzurlu ve ferah olması çocuklarınızın sağlığı açısından çok önemli ve onların hayal gücünden de faydalanırsanız tahminlerinizden daha güzel bir çocuk odasına sahip olabilirsiniz 🙂

Evin en keyifli alanlarından biri olan banyolarda artık beyaz ve tonları yerine pembe ve mürdüm gibi pastel renkler kullanılabiliyor. Havlular, askılar ve fayanslar dahil bir çok ürünü bu tonlarda bulmak mümkün. Pastel renklerle donatılmış bir banyonun size huzur ve dinginlik vereceğinden ise hiç şüpheniz olmasın!

Pastel renklerin huzurunu evinize taşırken, Madame Coco’nun hem şık hem fonksiyonel ürünleriyle romantik atmosferler yaratmak için her şey www.madamecoco.com’da ve mağazalarımızda sizleri bekliyor.