ODA PARFÜMLERİNİN ÇEŞİTLERİNE GÖRE ETKİLERİ

Madame Coco’nun Fransız güzelliğini ve bakımını evlerinize getiren kozmetik markası Répertoire, oda parfümü çeşitleri ve özel formülü ile yaşam alanlarınıza mükemmel Fransız esintileri getiriyor.

Çiçekli ve baharatlı 5 farklı çeşide sahip çubuklu oda parfümleri yenilenen ambalajları ile uzun süre etkili kokuları ile her zevke hitap ediyor.

Soie&Satin (İpek&Saten)

Çiçeksi ve baharatlı notalardan oluşan çubuklu oda parfümü Soie&Satin, içindeki bergamot, menekşe yaprağı ve ylang ylang top notasının yanı sıra sardunya ve pamuk çiçeği, orris, vanilya ve musk notasıyla bulunduğunuz ortamın havasını güçlü etkisiyle değiştirerek kendisine hayran bırakacak.

Rêve Blanc (Beyaz Rüya)

Çiçeksi ve fresh notalardan oluşan Rêve Blanc, içindeki kehribar, limon ve bergamot top notasının mis gibi ferahlatıcı özelliğinin yanı sıra orris, ylang ylang, oppoponax, paçuli, amber ve vanilya notasıyla herkesin beğenisini kazanacak.

Rose de Jardin (Gül Bahçesi)

Gül notasından oluşan Rose de Jardin, içindeki gül ve çimen top notasının ferah etkisinin yanı sıra menekşe, karanfil ve gül ağacı notasıyla evinizi gül bahçesine çevirecek.

Muguet (Müge)

Müge ve zambak gibi notalardan oluşan Muguet, içindeki zambak, limon ve hanımeli top notasının yanı sıra gül, yasemin, leylak ve baş döndürücü zambak notasıyla ortamınızı canlandıracak.

Forêt de Cedre (Sedir Ormanı)

Odunsu ve ferah notalardan oluşan Forêt de Cedre, içindeki fougere, biberiye ve çam top notasının yanı sıra sedir ağacı, paçuli, Labdanum ve yosun notasıyla herkesi büyüleyecek.

Her zevke hitap eden muhteşem kalıcı kokularıyla Répertoire oda parfümleri ile evinizin her köşesinde benzersiz ferahlık duygusunu hissetmeye hazır olun. Oda parfümlerinin odunsu, baharat ve çiçek esintileri taşıyan zengin notaları ile evinizin havası değişecek. 90 ml’lik şişelerde bulunan çubuklu oda parfümleri aynı zamanda dekorasyonunuzun da vazgeçilmez bir parçası olacak.

Répertoire oda parfümleri, Fransa’nın Grasse bölgesinden gelen kaliteli esansları ile Avrupa standartlarında üretilmektedir.

Répertoire ürünlerine Madame Coco mağazalarımızdan ya da www.madamecoco.com’dan ulaşabilirsiniz.