MUTLULUĞUN SIRRI TAZE ve FERAH HAVADA GİZLİ

Çok sevilen Répertoire oda parfümleri özenle seçilmiş yepyeni iki kokusuyla sizlerle. O zaman Répertoire oda parfümleri ile ilgili detaylara birlikte göz atalım.

ÖZEL FORMÜL BENZERSİZ KOKU

Huzurlu ve mutlu yaşam alanlarının formülü ferah ve taze havadır. Güvenle kullanabileceğiniz kaliteli içeriği ile çok sevdiğiniz Répertoire Oda Parfümleri yenilenen ambalajları ve yepyeni iki kokusu ile Madame Coco mağazalarında ve www.madamecoco.com’da yerini aldı. Dünyanın en çok tercih edilen ve sevilen kokularından olan Amber ve Misk kokularını mağazaya gitmeden önce birlikte keşfedelim.

REPERTOIRE AMBER ODA PARFÜMÜ

Güneşin gözyaşları olarak bilinen amber, en özel kokuların hep liste başıdır. Répertoire oda parfümleri ile sizleri amberin yarattığı gizemli dünyalarda yolculuğa davet ediyoruz. Baharat, çiçek ve ot kokularının yanı sıra dipte marin notaları barındıran amberin eşsiz kadifemsi kokusu yaşam alanlarınızın her alanına yayılan kalıcı kokusuyla muhteşem bir rahatlatıcı etki sağlar. Huzur ve mutluluk veren amberin zihni açık tutma işlevi de bulunmaktadır.

REPERTOIRE MUSK ODA PARFÜMÜ

Binlerce yıldır dünyanın en değerli kokularından biri olarak dünyada en çok kullanılan ve sevilen kokulardan biridir misk. Pudra, odunsu ve baharatlı kokuları çağrıştıran ancak hiçbir kokuya benzemeyen çok özel kokusuyla her koklayışta adeta bambaşka bir hikaye anlatır. Sihirli dokunuşları ile sizi bambaşka diyarlara taşır. Sofistike ve efsanevi kokusu yaşam alanlarınıza huzur, mutluluk ve pozitif enerji getirmeye hazırlanıyor.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYENLER İÇİN

Répertoire oda spreylerimizin esansları dünyada parfümün en önemli üretim merkezi olan Fransa’nın Grasse bölgesinden geliyor. Özel formülü ile de yaşam alanlarınıza mükemmel Fransız esintileri getiriyor.

Rafine zevklere hitap eden muhteşem kalıcı kokuları evinizin her köşesine yayılır. Misk ve Amber dışında Oryantal, Yeşil Çay ve Sandal Ağacı kokuları da serinin diğer çeşitleridir. Halı, koltuk, perde ve örtülerinizde iz ve leke bırakmayan özelliği sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz