MÜRDÜMÜN ASALETİNİ YAŞAM ALANLARINIZA TAŞIYIN

Kültürden kültüre değişmekle birlikte antik çağlardan beri birçok renge değişik anlamlar verilmiştir. Morun koyu tonu olan mürdüm ise; lüks hayat, asalet ve zarafeti simgeler.

Bu rengi yaşam alanlarınıza taşımak isterseniz , mürdüm renge sahip  ürünlerimize hep birlikte göz atalım.

GÖSTERİŞLİ MÜRDÜM

Mürdüm rengi ve tonları geçen yıl hem moda hem de dekorasyon sektöründe öne çıkan popüler renkler arasında yer almaktadır. Mürdüm gösterişli ve şık etkisiyle modası hiç bir zaman geçmeyecek bir renk tonudur diyebiliriz, özellikle ev dekorasyonu için zengin ve iddialı bir stil arayanların vazgeçilmez renk tonu olarak tanımlanabilir.  Mürdümü salon gibi büyük bir mekanda kullanmak isterseniz, gösterişli ve zengin bir atmosfer elde edebilirsiniz.

YATAK ODALARINIZA ASİL DOKUNUŞLAR

Yoğun bir iş günü sonrası huzur bulabileceğiniz en özel alanlardan bir tanesi olan yatak odalarınızda hem asaletin hem de dinginliğin rengi olan mürdüm yatak örtülerini keyifle kullanabilirsiniz.

MUTFAĞINIZDA MÜRDÜME YER AÇIN

Farklı boylara sahip ve gıda ile temasa uygun mürdüm rengindeki ürünlerimiz ile mutfaklarınıza büyülü bir  hava katabilirsiniz.

İDDİALI BANYOLAR

Son olarak; sade bir banyoya sahipseniz, mürdüm renkli paspas ve banyo setleri ile oldukça iddialı ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hayatınıza renk katacak bu ürünler Madame Coco’da sizleri