MİNİK DOKUNUŞLARLA EVİNİZİ YENİLEYİN

Uzun zamandır evinde yenilik yapmak isteyen hanımlar buraya! Sizin için hazırladığımız bu yazıda, minik dokunuşlarla evinizin havasını nasıl bir anda değiştirebileceğinize dair önerilerimiz var.

ÇİÇEKLERİN MUCİZESİ

Mobilyalarınızı değiştirmeden evinizdeki kasvetli havayı dağıtmanın en kolay yolu; evinizin her yerine çiçekler yerleştirmek. Mevsim itibariyle her yerde taze çiçek bulmanız mümkün ancak gerçeğini aratmayacak güzellikteki yapay çiçeklerle de aynı ambiyansı yakalayabilirsiniz.

YATAK ODANIZI RENKLENDİRİN

Yatak odanıza yeni bir renk getirebilmek için işe, yatak örtünüzü değiştirerek başlayın. Canlı renk ve desenlere sahip bir yatak örtüsüyle birlikte kullanacağınız açık renk abajurlar, odanızın havasını mucizevi bir şekilde değiştirecektir.

KOKULARLA GELEN YENİLİK

Evinizin görüntüsünün yanı sıra kokusu da son derece önemli. Birkaç farklı noktada kullanacağınız dekoratif koku keseleri ve sabunlarıyla evinizde bahar havası estirebilirsiniz.

SİZE AİT BİR KÖŞE


Evinizde kendinize ait bir köşeniz olsun istemez misiniz? Öyleyse evinizin en aydınlık köşesini seçin; buraya fotoğraf çerçeveleri ve iç açıcı dekoratif objeler yerleştirerek bağımsızlığınızı ilan edin.