Makyajda Yeni Bir Devrim

Makyajın en önemli destekçilerinden makyaj süngerlerinde son dönemde çıkan bu yenilik hayatınızı kolaylaştırmaya geliyor.

MAKYAJIN OLMAZSA OLMAZI SÜNGERLER

• Makyaj bir kadının en önemli günlük rutinlerinden biridir. Ancak makyaj yapabilmek için birtakım yardımcı malzemelere ihtiyaç duyulur. Bu
malzemelerden en önemlisi ise, makyaj süngeridir. Tüm yüz ürünlerini sünger yardımıyla sürebildiğimiz için makyaj süngeri makyajın en değerli destekçileri arasındadır.

KEYİFLİ OLDUĞU KADAR ZAHMETLİ

Ancak, makyaj süngerleri kullandığımız ürünleri büyük oranda içerisinde tutuyor ve ciddi paralar verdiğimiz ürünlerin hızlıca tükenmesine neden oluyor.

Bunun dışında çok özenerek aldığımız süngerlerimiz ilk kullanımdan itibaren kirleniyor ve bakteri yuvası haline geliyor. Yıkaması ve kurutması da bir hayli zahmetli ve geri dönülmez zararlar verdiği için asla ilk kullanım gibi olmuyor.

VEEE MUTLU SON

Peki makyajı hem bu kadar mükemmel hem de zahmetsiz yapmanın başka bir yolu yok mu? Makyaj trendini tamamen değiştiren yepyeni bir ürün olan silikon makyaj süngeri ile artık tüm bu dertlerden kurtulma zamanı. Silikon makyaj süngeri çok az bir miktarla bile çok etkin  sonuçlar elde etmenizi sağlar. Çünkü üzerindeki tüm ürünü yüzeyinde tuttuğu için ürününüz de ziyan olmaz.

• Silikon olduğu için bakteri barındırmaz ve leke tutmaz. Bununla birlikte temizliği de oldukça kolaydır. Sadece su ve sabunla kolayca yıkayabilirsiniz. Yıkamadan hiçbir zarar görmeyen ürünü her kullanım sonrasında temiz tutmanız mümkün olur. Böylece ürününüzü uzun süre yeni alınmış gibi kullanabilirsiniz.

• Kenarlı köşeleri ile yüzünüzün tüm hatlarında kolay kullanım sağlar, bulaşmadan çok rahat sürülür.

• Ürün alerjik değildir. Paraben içermez, tamamen zararsızdır.

• Makyajda yeni bir devrim niteliği taşıyan Répertoire makyaj silikonlarını Madame Coco mağazalarında ve www.madamecoco.com üzerinde bulabilirsiniz.