MADAME COCO’DAN ANNELERE ÖZEL HEDİYELER

Özgün tasarımları ile hayatın her alanına dokunan Madame Coco, Anneler Günü’nde hediye seçimleriniz için zengin bir içerik sunuyor. En kıymetli varlığımız annelerimize, ev tekstilinden kozmetiğe mutfak ürünlerinden dekoratif aksesuarlara kadar uzanan geniş ürün çeşitliliği ile kendilerini özel ve eşsiz hissetmelerini sağlayacak hediye seçenekleri içinde mutluluğu yansıtalım.

Yaşamın her anını özel kılan annelerimiz için hediye seçimi bazen zor ve düşündürücü olabiliyor. Özgün tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle her beğeniye hitap eden Madame Coco, ev tekstili ve dekorasyon ürünleriyle annelerimizin değerli yaşam alanlarını güzelleştirirken Fransız bahçelerini evlere taşıyan kozmetik markası Répertoire ürünleriyle ise onları şımartmaya hazırlanıyor.

Bakımına önem veren anneler için

Madame Coco’nun doğal içeriklere sahip kozmetik markası Répertoire, Fransız kokularını günlük bakımın bir parçası haline getiriyor. Fransa’nın Grasse bölgesinden gelen esanslarla hazırlanan parfüm serisi, Anneler Günü için stil sahibi ve kalıcı koku alternatifleri sunuyor.

Doğanın bize bahşettiği mucizelerin başında gelen “aloe vera” bitkisinden oluşan serisiyle Répertoire Aloe Vera Nemlendirici Jel cilde mineral desteği sağlarken, içeriğindeki yüzde 99 aloe vera ekstresi ve arpa çimi ile zenginleştirilmiş formülü ile gün boyu koruma sağlayarak, uzun süreli mükemmel yatıştırıcı ve nemlendirici etki sağlıyor.

Temizlik hissini seven anneler için

Yatak odasında da hijyene çok önem veren titiz annelere ise önerimiz antibakteriyel ve antialerjik özelliklere sahip Aloe Vera ve Bambu Nevresim Takımları… Aloe Vera Nevresim Takımları aloe vera özü içeren kumaşı ile Bamb Nevresim Takımları ise tamamen doğal yapıdaki bambu ipliği ile dokunan, saten hissi veren kumaş yapısı sayesinde terleme ve koku yapmayarak cildin nefes almasını sağlıyor. Yüksek nem emiciliği ve hızlı kuruma özelliğine sahip antibakteriyel ürünleriyle ile ev tekstilinde fark yaratan Madame Coco, annelerin uyku konforuna sağlıklı ve yumuşacık dokunuşlar ekliyor.

Yemek yapmayı seven anneler için

Mutfakta olmaktan keyif alan ve yemek yapmayı seven anneler için Madame Coco’nun sofra ve mutfak ürünleri ile annenizin lezzetli yemeklerine şık bir dokunuş katabilirsiniz. Her zevke uygun şık yemek takımlarından servis ve sunum ürünlerine, tencerelerden hazırlık ürünlerine kadar pek çok alternatif bulunuyor.

Madame Coco, ev tekstilinden mutfak ve kozmetik ürünlerine kadar anneniz için aradığınız her şeyi tek adreste bulmanızı kolaylaştırıyor.

Madame Coco ürünlerine https://www.madamecoco.com adresinden ulaşabilirsiniz.