MADAME COCO’DA BAHAR ESİNTİSİ

Ilık havası ve güneşi ile içimizdeki enerjiyi arttıran bahar mevsimine hoş geldin diyoruz!

Bu yazıyı okuduktan sonra dışarı çıkın, derin bir nefes alın ve kocaman gülümseyin; çünkü bahar geldi!

Enerjisini bahardan alan Madame Coco sizlere ihtiyacınız olan en şık parçaları sunuyor. Baharın tüm tonlarıyla özdeşleşen soft pastel nevresim takımları, deniz mavisi porselen takımlardan çiçek desenli fincanlara aradığınız her ürün Madame Coco şıklığı ve kalitesiyle bu bahar da evinizde olacak.

İlkbaharın gelişiyle birlikte hareketlenen sofralar için hem pratiklik hem de şıklık sunan Madame Coco küçük dokunuşlarla taptaze bir bahar sofrasına sahip olmanın ipuçlarını fısıldıyor. Sofranızın sadece tadıyla değil görsel zenginliğiyle de göz kamaştırmasını istiyorsanız, çiçek motifli ve klasik desenli tabaklarının yanı sıra diğer ürün çeşitlerinde de aradığınız ilkbahar canlılığını bulacaksınız.

Sevdiklerinizle içilen bir fincan çay ya da kahvenin keyfi bir başkadır. Şıklığı ve kalitesiyle göz alan zarif fincan takımlarıyla mutfağınıza bahar esintisini taşımak çok kolay ☺ Lezzetli kahvaltıların hazırlandığı, keyifli sohbetlerin edildiği sofralarda; pastel renklere ve çiçek desenlerine yer açarak siz de neşeli bahar sofraları tasarlayabilirsiniz!

İlkbaharın en güzel yanı olan rengarenk çiçeklerle evinizde taze ve canlı bir görünüm yaratmak isterseniz, birbirinden zevkli ve renkli vazolar ise tam ihtiyacınız olan ürünler ☺ Zarif güllerin eğlenceli şakayıklarla bir araya gelişi iç mekana canlılık ve tazelik katarken, güzel kokuları da yaşam enerjinizi yükseltecek!

Evinizin her köşesini bahar esintili parçalarla süslerken yatak odanızı unutmak olmaz değil mi? Yumuşacık ve capcanlı nevresim takımlarıyla uyandığınızda, her sabah ruh halinizin nasıl olumlu ve ilkbahar gibi olduğuna inanamayacaksınız!

Madame Coco‘nun geniş yelpazede sunduğu birbirinden romantik ve zarif ürünleriyle sofranızdan banyonuza, oturma odanızdan balkonunuza kadar her noktada konfor ve huzur dolu köşeler yaratmak için her şey www.madamecoco.com’da ve mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Baharın herkese huzurlu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle…☺