MADAME COCO İLE HAYAT DAHA PRATİK…

Siz de yaşam alanlarınızda hayatınızı kolaylaştıracak pratik ürünleri denemek isterseniz, yazımızdaki önerilerimizin çok hoşunuza gideceğinden emin olabilirsiniz. Kendinize ve diğer işlerinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacak ürünlerimize hep birlikte göz atalım.

 MUTFAĞINIZDA PRATİK ÜRÜNLER…

Pratik ürünler denilince ilk olarak mutfak ile başlayalım. Mutfağınızdaki ürünler ne kadar pratik olursa, mutfaktaki işleriniz o kadar hafiflemiş ve kolaylaşmış olur. Örneğin; tutacak yeri olması sayesinde rendelediklerinizi direkt olarak kendi kabına aktaran ve pastel renklere sahip pratik rendeler, rendeleme işleminizi kolaylaştırır.

Buna ek olarak; salata yaparken harcadığınız vakti kısaltacak salata kurutucusu; çevrilen kapağı ve iki kabı ile işlerinizi daha da kolaylaştırıyor. Marul, maydanoz vb. malzemeleri kabın içerisine koyup kapağını kapatın, çevirerek kurutun ve salatanız hazır… Yaptığınız salatayı, dışarıda da kolaylıkla kullanabileceğiniz kapaklı yağlığı ve salata çatalı ile oldukça kullanışlı olan pratik salata kutusuna koyabilirsiniz. Gömme tasarımlı üst bölümü sayesinde çatalı da aynı kutuda taşıyabileceğiniz salata kutusunun farklı renk seçeneklerini Madame Coco’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Böylece bu tip ürünleri alarak mutfağınızda işinizi hem daha çabuk bitirir hem de diğer işlerinize rahatlıkla daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

TEMİZLİK KEYFİ…

Yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz temizlik ürünlerinde de pek çok pratik ürün mevcuttur.  Mesela; döner başlıklı mop sayesinde tek seferde daha geniş alanları temizlemenizi sağlayan mop seti; tekerlekleri ve arka tarafındaki uzun kulpu ile kovayı istediğiniz yere kolayca taşımanızı sağlayarak sizi yormaz.

Başka bir pratik ürün olan, mikrofiber yapısı sayesinde tozları dağıtmadan kolayca temizlemenizi sağlayan toz alma fırçası, geniş yüzeyi ile temizlik işlerinizi çok çabuk bitirmenizde yardımcı olur.

SEYAHATTE RAHAT EDİN…

Son olarak, genelde herkes seyahat etmeyi, gezmeyi çok sever. Seyahatlerde mümkün olduğu kadar az eşya ile yola çıkmak istenir. Çünkü kimse yanında gereksiz bir ağırlık taşımak istemez. Seyahatlerimizde yanımızda şampuan, vücut spreyi, vücut kremleri gibi büyük ya da yer tutan eşyalar yerine küçük, kırılmayacak plastik, pratik ve farklı boylara sahip seyahat şişelerini seyahatlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu bakım ürünlerinizi bir arada tutacak, makyaj malzemelerinizi de koyabileceğiniz farklı boylara ve zarif tasarımlara sahip makyaj çantalarımızı da keyifle kullanabilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıracak tüm bu pratik ürünler Madame Coco’da sizleri bekliyor…