MADAME COCO İLE EVLERDE HYGGE ETKİSİ

Son yılların en yeni trendlerinden biri olan Hygge, samimi ve sıcak ortamlarda sevdiklerimiz ile birlikte geçirilen güzel zamanları ve mutluluk veren küçük şeylerin keyfini çıkarmayı ifade ediyor. Özgün tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle her beğeniye hitap eden Madame Coco, ürün çeşitliliği ile Hygge konseptine uygun kombinler yapabilme imkânı sağlıyor.

Mutlu ve uzun bir yaşam için sosyal bağların önemini hepimiz biliyoruz. Evinizin atmosferine küçük dokunuşlar yapmak, sevdiklerinizle huzurlu bir akşam yemeği ve birlikte eğlenceli vakit geçirmek… Tüm bu deneyimlerin hayatınıza sağlayacağı katkıyı hissettiğinizde hygge’nin gücüne şaşıracaksınız.

Hygge için en ideal zaman kış ayları olsa da yıl boyunca bu yaşam tarzını deneyimleyebilirsiniz.

Madame Coco, yumuşacık battaniye seçenekleri ile sıcacık bir rahatlık sunuyor. Farklı renk alternatiflerine sahip kırlentler, ortama sakin ve dingin bir atmosfer getiriyor. Kumaşıyla fark yaratan 2’li kırlentler ya da kürklü kırlentler ise evinizde konforlu ve kusursuz bir konsept yaratıyor.

Evin tüm alanları için tercih edilebilecek post halılar, sahip olduğu yumuşak dokusuyla sıcaklık ve güven hissi sağlıyor. Post halılar, rahatlık duygusunun yanında şık görüntüsüyle de kusursuz bir ortam oluşturuyor.

Madame Coco’nun kozmetik markası Répertoire, evlere huzurlu bir enerji veren çubuklu oda parfümlerinin hoş kokularıyla çiçeklerin dünyasına yolculuk yaptırıyor. Répertoire çubuklu oda parfümleri ayrıca sprey seçeneğiyle de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yaşam alanınıza hygee mutluluğu katmak için ihtiyacınız olan ürünlere www.madamecoco.com’dan ulaşabilirsiniz.