MADAME COCO HALI KOLEKSİYONU

Ev dekorunun standart parçalarından biri olan halı; evinizin hangi odası için olursa olsun sıcak ve rahat bir ortam yaratır.  Doğru halı seçimi ile odanızın havasını değiştirmek oldukça kolaydır.

Vintage, klasik, modern ve etnik tarzda birçok seçeneği bulunan Madame Coco’nun halı koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız.

Her tarza hitap eden birbirinden farklı renk ve desenlerdeki Madame Coco halıları, evinize mükemmelliği taşıyacak. Ürün çeşitliliği sayesinde mobilyalarınıza uyum sağlayacak halıya kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Her tarz mobilya ile uyum sağlayacak şekilde farklı renk ve desenlerde tasarlanan Madame Coco halıları ile odanıza kalıcı bir stil katabilirsiniz. En iyi uyumu yakalamak için odanızın şeklinden, aldığı ışık miktarına kadar farklı etkenleri de göz önünde bulundurmalısınız. Halı seçiminizde kesinlikle işinize yaracak önerilerimiz aklınızda bulunsun.

-Küçük halıları yemek masası, sehpa vs. altına ortalayın; büyük halıları ise koltuk ve sandalyelerin tamamı ya da sadece ön iki ayağı halının üzerinde olacak şekilde yerleştirin.

-Dikdörtgen halılar en iyi dikdörtgen odalarda, kare halılar kare odalarda, yuvarlak halılar ise en iyi giriş alanı ve çocuk odalarında görünmektedir.

Odanızın ölçüleri seçim yapacağınız halının ölçülerini de belirleyecektir. Ölçü konusunda çok esnek olamayabilirsiniz ancak bu durumun sizi kısıtlayacağını düşünmeyin.

Renk ve desenlerin görsellikten başka ne gibi faydaları olabilir dersiniz?

-Desenli tasarımlar alana enerji verir.

-Kırmızı, sarı, turuncu gibi renkler doğrudan ışık almayan odalara sıcaklık katar.

-Açık renkler, küçük alanların daha büyük hissedilmesini sağlar.

Dayanıklı ve temizlemesi kolay bir yapıya sahip Madame Coco halıları, yumuşak dokusuyla lüks bir his vermek için özel olarak tasarlanmıştır.

Doğru uygulamalar ile halınızı uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

-Aşınmayı önlemek için halınızı periyodik aralıklarla çevirin.

-Halı temizleyicileri kullanmadan önce göze çarpmayan bir kısmında deneyin.

-Halınızı yıkama firmaları aracılığıyla temizletecekseniz, halınızın yapısını mutlaka belirtin ve en doğru uygulamanın yapılmasını isteyin.

Zamansız motifleriyle klasik tarzı, açık renkleriyle vintage görünümü ve sıcak renkleriyle modernliği evinize getirin. Şıklığı ve kullanım kolaylığı sayesinde yaşam alanınızın en çarpıcı parçası haline gelecek halıyı bulmak için Madame Coco mağazalarına ya da www.madamecoco.com ‘a bekleriz.