KRALİÇE ANNELERİMİZ İÇİN 5 HEDİYE ÖNERİSİ

Anneler Günü yaklaşıyor ve hepimizin aklında aynı soru var:

“Anneme ne alacağım?”

Sevgi dolu ve cefakâr annelerimiz için hepimizin dileği; onlara en güzel ve en özel hediyeyi alarak yüzlerinde güller açmasını sağlamak. Çünkü şüphesiz ki onlar, her şeyin en iyisini hak ediyor.

İşinizi kolaylaştırmak ve annenize en uygun hediyeyi bulmanıza yardımcı olmak adına, onlara özel renkli bir hediye listesi hazırladık. İşte eski ve yeninin benzersiz armonisini yakalayacağınız hediye listemiz.

1) Annenizi Şımartın

En güzel koku; anne kokusu biliyoruz. Peki, mis kokulu annenizin elleri için gül kokan bir el kremi, bahar esintili bir duş jeli, çiçek kokulu vücut spreyi ve losyonundan oluşan bir hediye sepeti ile onu şımartmaya ne dersiniz? İddia ediyoruz, anneniz bu hediyeye bayılacak

2) Anne Kahvaltısı

Güne annesinin sıcacık, taze demlenmiş çayıyla başlayanlar, anne kahvaltısını iyi bilirler. Annenize harika bir kahvaltı hazırlama sırası bu kez sizde. Anneler Günü sabahında annenize çiçeklerle bezeli bir sofra hazırlayın; ona dünyaları verin.

3) Tatlı Sözler Reçeli

Annemi bir gün değil her gün seviyorum diyorsanız bu fikir tam size göre J Ona, sevgi sözcükleriyle dolu bir “Tatlı Sözler Reçeli” hazırlayabilirsiniz. Kendi ellerinizle hazırladığınız bu, içi sevgi notlarıyla dolu reçel sayesinde anneniz her yeni güne yeni bir umutla başlayacak

4) Kitap Kurdu Annelere

Kitap üstüne kitap okuyan annenize alacağınız en güzel hediye nedir? Cevap; kitap mı? Hayır değil! Ona alacağınız en güzel hediyelerden biri; kitap okumasını daha keyifli hale getirecek bir kitap kutusu. Üstelik bu kutulardan çeşit çeşit, renk renk bulmanız da mümkün.

5) En Büyük Şansım Annem

En büyük şansım; çiçek bahçesi kokulu “Annem” diyenler, hediye repertuvarlarına mutlaka parfümleri de alırlar. Yasemin, gül ve marin notlardan oluşan çarpıcı kokuların, odunsu ve misk kokusu ile tamamlandığı bir parfüm setiyle annenizi mutlu etmeye ne dersiniz?

Dünyanın en güzel, en tatlı, en bi’tane kadını şüphesiz ki insanın kendi annesidir. Tüm annelerimizin kendilerini kraliçe gibi hissedeceği harika bir Anneler Günü geçirmeleri dileğiyle…