KOKUNU SEÇ TARZINI YANSIT…

Répertoire’ın tutkunu olacağınız yepyeni Vücut Spreyi serisi sizlerle…

O zaman Répertoire yeni vücut spreyleri ile ilgili detaylara birlikte göz atalım.

HAVANIZ DEĞİŞSİN

Sıcak havalar ile birlikte kış aylarının aksine hafif ve rahat kokular tercih edilir. Ferahlık ve tazelik veren yepyeni Répertoire vücut spreyler tam da size göre…

Bahar ve yaz mevsiminin getirdiği mutluluk veren bu günlerde Répertoire’ın yeni vücut spreyleri ile güzel havaların neşesini üzerinizde taşıyın.

FRANSIZ PARFÜM DENEYİMİ

Özenle seçilmiş Fransız esansları ve muhteşem formülleri ile gerçek parfüm deneyimini Répertoire vücut spreyi ile yaşayacaksınız. 80 derece alkol oranıyla koruyucu, paraben ve kimyasal madde içermemektedir. Üstelik diğer vücut spreylerinden farklı olarak içerdiği yüksek oranda parfüm esansı ile de gün boyu kalıcılığını koruyacaktır.

FAVORİ KOKUNUZ HEP YANINIZDA

Tutkunu olacağınız eşsiz kokularla, modern ve gösterişli bir iz bırakın. Patik ve özel şişesiyle gün boyu yanınızda ve çantanızda taşıyabilirsiniz.
Modern ve duygusal dokunuşlardan ilham alan 9 farklı çeşidi bulunmaktadır:
Répertoire Body Mist Rose-Ambre, Bergamote-Musc, Jasmin-Patchouli, Osmanthus-Aquatique, Ylang-Musc Blanc, Vanille Noire,  Fève Tonka-Cèdre, Neroli-Santal, Iris-Vanille

Gün içerisinde defalarca kullanabileceğiniz bu özel ürünü, iz ve leke bırakmadığı için kıyafetlerinizin üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Keyifli günlerde kullanmanız dileğiyle…