KEYİFLİ KAHVALTILAR İÇİN ŞIK SUNUMLAR

Güne mutlu ve enerjik bir başlangıç için kahvaltı en önemli öğündür. Birbirinden çeşitli yiyeceklerin yer aldığı kahvaltılar, sevdiklerimizle  birlikte keyifli ve uzun sohbetler eşliğinde yapılır; özelliklede hafta sonuysa eğer. Sevdiklerimizden ve
sosyal aktivitelerden uzak, evde zaman geçirdiğimiz bu dönemde aile ile birlikte kahvaltı yapmak, güne güzel bir başlangıç sağlayacaktır.

Kahvaltı sunumunda ihtiyacınız olan ürünleri farklı seçeneklerle sunan Madame Coco, en keyifli sohbetlerinize eşlik edecek şık ürünleriyle kahvaltı sofranızı süsleyecek. Birbirinden şık tasarımlara sahip ürünlere gelin birlikte göz atalım:

Sade bir kahvaltı sofrası hazırlamak isteyenler, beyaz renklerdeki Petit Concept kahvaltılık ve sunum ürünlerini tercih ederek tarzını zarif bir şekilde yansıtabilir.

Yumurtalıktan çeşitli ebatlardaki mini tabaklara, tereyağlıktan kaselere kadar her çeşit kahvaltılığı şık bir şekilde sunabilirsiniz. 2’li ve 3’lü sosluklar, reçel ve zeytin gibi birçok çeşitteki yiyeceği aynı anda servis etmekte kolaylık sağlıyor.

Daha gösterişli bir kahvaltı sofrası tercih etmek isteyenler ise bu sezonun da vazgeçilmezi olan mavi beyaz desenli ürünlere yer verebilir. Sofrada yerini alacak farklı ebat ve renklerdeki her çeşit tabak ve kaseler, yiyeceklerle bir araya gelerek şıklık ve mutluluk sunmaya yardımcı olacak. Hazırlanacak renkli sofralar, çocuklar için kahvaltıyı daha da eğlenceli bir hale getirebilir.

Sağlıklı ve dengeli bir beslenme için birçok aperatife yer vermek yerine klasik ve doyurucu kahvaltılıklarla besin dengesini sağlamaya da özen gösterin.

Kahvaltının olmazsa olmaz besinleri peynir, zeytin, domates, salatalık ve yumurta ile hem besleyici hem de pratik kahvaltılar hazırlayabilirsiniz.

Madame Coco’nun el yapımı bakır sahan tavaları yumurtaların lezzetine lezzet katarken, sofranızın atmosferini değiştirecek. Bambu kesme tahtaları ise peynir çeşitlerinin sunumunu pratik ve keyifli bir hale getirecek.

Elbette çaysız bir kahvaltı düşünülemez. Kahvaltı keyfinize keyif katacak çay servisi için ince belli çay bardakları ya da kulplu çay fincanlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle çocuklar için taze sıkılmış meyve sularını, ergonomik tasarımı sayesinde elde kolay kavramayı sağlayan meşrubat bardaklarında güvenle servis edebilirsiniz.

Evde zaman geçirerek, iş ve okul temposuna ara verdiğimiz bugünlerde ailemiz ile birlikte yapacağımız kahvaltılar güne keyifle başlamamızı sağlayacaktır.

Birbirinden şık tasarımlarla sabahlarınızı keyifli hale getirecek tüm bu ürünleri ve daha fazlasını Madame Coco’da bulabilirsiniz…

Madame Coco ürünlerine www.madamecoco.com adresinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.