KALİTELİ UYKULARIN TAMAMLAYICISI YASTIKLAR

Madame Coco güne keyifli bir başlangıç yapabilmek için kaliteli bir uyku deneyimi sunuyor. Hafif ve yumuşacık yapısıyla yatak odanızda olmasını isteyeceğiniz Madame Coco yastıkları rahat bir uyku sağlıyor.

Güne sağlıklı ve keyifli bir başlangıç yapabilmek için en önemli koşullar arasında rahat ve kaliteli bir uyku yer alıyor. Kaliteli bir uyku için her kullanıcının beğeni ve ihtiyacına uygun yastık modelleri, uykunuza keyif katarken yatak odanıza da estetik bir görünüm kazandırıyor. Kaz tüyünden bambuya, silikondan pamuğa kadar geniş ürün çeşitliliğiyle göz dolduran Madame Coco yastıkları uyku konforunuza sağlıklı ve yumuşacık dokunuşlar ekliyor. Birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı Madame Coco’da beğeni ve ihtiyacınıza uygun yastık modellerini bulabilirsiniz.

Hijyeni yastığınıza yansıtın

Nefes alabilen ve bakteri barındırmayan yapıya sahip yastıklar, hijyen açısından avantaj sunarken sağlıklı bir uyku deneyimi sağlıyor.

Madame Coco bambu yastıklar, doğal bambu dolgusu sayesinde nefes alabilen, koku yapmayan ve anti bakteriyel özellik sunuyor. Madame Coco kaz tüyü yastıklar, hafifliği ile dinlendirici bir etki sağlarken kaz tüyünün yapısı sayesinde fazla nemi içine hapsediyor, kullanılmadığı zamanda ise hapsettiği nemi havaya boşaltıyor.

Nano elyafın inceliği ve yumuşaklığı sayesinde konforlu bir uyku sağlayan Madame Coco nano yastıklar hava sirkülasyonu sağlayan ve bakteri barındırmayan özelliklere sahip. Uyku süresince hava salınımı yaparak ısıyı eşit bir şekilde dağıtan Madame Coco pamuk yastıklar sıcaklık değişimlerine karşı vücudu koruyor.

Madame Coco kanguru yastıklar, hava sirkülasyonu sayesinde terleme ve koku yapmıyor. Tek bir yastıkta içinden çıkan ikinci bir yastık sayesinde iki farklı yükseklik tercihi sunarken konforlu bir uyku uyumanıza yardımcı olur. 

Dinlendirici ve rahatlatıcı bir etkiye sahip Madame Coco ClimaBalanceyastıklar mikrojel polyester elyafı sayesinde uyku süresince hava salınımı yaparak ısıyı homojen bir şekilde dağıtır. Uyku sırasında oluşabilecek nemi hapsediyor ve kullanılmadığı zamanda ise hapsettiği nemi havaya boşaltıyor.

Madame Coco ürünlerine https://www.madamecoco.com adresinden ve Madame Coco mağazalarından ulaşabilirsiniz.