KALİTELİ UYKULARIN TAMAMLAYICISI PİKELER

Madame Coco,  özgün desenleri ve rengarenk pike modelleriyle yatak odanızın atmosferiniz değiştiriyor. %100 pamuk pikeler, yumuşak dokuları sayesinde yaz gecelerinin ve serin sonbahar akşamlarının vazgeçilmez bir parçası oluyor. Madame Coco pikeleri farklı ebat, takım ve renk seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz ve özellikle serin akşamların vazgeçilmezi olan pike takımları, uyku kalitenizi artırırken yatak odanıza da estetik bir görünüm kazandırıyor. Çoğu zaman mevsimlik örtü olarak kullanılan pikeler, tasarımları sayesinde yatak örtüsü olarak da şık bir alternatif sunuyor. Zarif, sade ve gösterişli modelleriyle göz dolduran Madame Coco pikeler yatak odanızın stilini değiştirirken, birçok farklı renk ve model seçeneğiyle de evinizin dekorasyonuna uyum sağlıyor.

Zarafetin simgesi dantel ya da bordür şeritleriyle süslenen Madame Coco pikeleri, her konsepte rahatlıkla uyum sağlarken baskılı modelleri ise yatak odanızın havasını değiştiriyor. Pamuklu ve ince yapıları sayesinde terleme yapmayan pikeler, kaliteli ve rahat bir uyku uyumanıza yardımcı oluyor. Madame Coco pikeleri yatak odalarınızı renklendirirken, %100 pamuk dokusu sayesinde hem renkleri solmuyor hem de çekme yapmadan uzun yıllar kullanım imkânı sunuyor.

Madame Coco, tek kişilik, çift kişilik veya king size pike çeşitlerinin yanı sıra pike takımları ile de beğeni topluyor. Çarşaf, yastık kılıfı ve pikeyi bir araya getiren pike takımları, rahatlık ve şık bir görünüm sağlıyor.

İster spor ister klasik tarz sevenler için birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı Madame Coco’da zevkinize uygun pike modellerine https://www.madamecoco.com adresinden ve Madame Coco mağazalarından ulaşabilirsiniz.