KADINLARIN VAZGEÇİLMEZİ: KRİSTAL

Sadece dekoratif amaçlı değil, şık sofraların da mükemmel bir tamamlayıcısı olarak kullanılan kristal objeler, yemek takımları, bardaklar; yüzyıllardır kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Son zamanlarda sıkça duymuş olabileceğiniz Bohemia Kristali ise kristaller arasında en değerlisidir. Gelin bu değerli kristali birlikte inceleyelim.

Bohemia’dan Esen Rüzgar

Çek Cumhuriyeti’nde bir bölge olan Bohemia’da üretilmeye başlanan Bohemia Kristali, 16. yüzyılda cam ustalarının bölgede bulunan özel kumu, geliştirdikleri formül ile eriterek daha şeffaf ve dayanıklı bir cam elde etmesinden doğmuştur.

Yıllar Süren Parlaklık

Bohem camı olarak da bilinen Bohemia Kristali; tüm dünyada tanınan yüksek kaliteli bir kristal türüdür. Madame Coco’nun Bohemian Quality kristal bardak ve kadehleri ise; Avrupa’da 180 yıllık tecrübe ile nesillerdir camcılığı meslek edinmiş aileler tarafından üretilir. Çizilmelere ve aşınmalara daha dayanıklı ve rengini uzun yıllar boyu koruyan Bohemian Quality ürünlerinde, bulanıklık ya da beyaz lekeler oluşmaz.

Sofralarınızda Harikalar Yaratın

Kullanıcı dostu ve stil sahibi sofraların bir parçası olarak Avrupalı tasarımcılar tarafından hazırlanan Bohemia Serisi; geleneksel camcılığı modern ve zarif çizgilerle günümüze taşıyor. Günlük kullanımdan en özel sunumlarınıza kadar vazgeçilmeziniz olacak Bohemia Kristalleri, kurşun ve benzeri ağır metaller içermediğinden sağlığınıza da uygundur.