EVLİLİK SEZONU AÇILDI

Yaz aylarının gelmesiyle evlilik sezonu açıldı. Düğün tarihinden aylar öncesinde başlayan hazırlıklar ve ihtiyaç listeleri uzayıp gidiyor. 

Ev kurarken onlarca detayı düşünmek heyecanlı ve güzel olduğu kadar yorucu da olabiliyor. Bu süreçte yeni evlenecek çiftlere kolaylık sağlamak için Madame Coco’da sizleri bekleyen ürünlere gelin birlikte bakalım:

Geniş ürün yelpazesi ve özgün tasarımlarıyla her tarz zevke hitap eden Madame Coco, ev tekstilinden dekoratif ürünlere, mutfaktan banyo ve yatak odasına kadar evin her alanını güzelleştiriyor.

Madame Coco çatal bıçak takımı, bardak setleri, yemek takımları, saklama kapları, servis ve sunum gereçleri gibi ürünleriyle sofra ve mutfak ihtiyaçlarını karşılıyor.

Havlu, bornoz, banyo setleri ve paspaslarıyla banyo ihtiyaçlarına zengin renk ve çeşitleriyle farklı seçenekler sunuyor.

Nevresim takımı, çarşaf, yastık, yorgan, yatak örtüsü ve battaniye gibi ürün gruplarıyla yatak odalarına konfor sağlıyor.

Çiftler için son dokunuşu yapacakları dekoratif ürünlerin seçimi de oldukça önemli bir konu. Vazo, resim çerçeveleri, masa ve duvar saati, mum, mumluk, tablo gibi dekoratif ürünlere karar verirken mobilyalarınızla olan uyumuna dikkat ederek zevkinize göre karar verebilirsiniz.

Evinizi kurarken ihtiyacınız olabilecek Madame Coco ürünlerine  www.madamecoco.com adresinden ve Madame Coco mağazalarından ulaşabilirsiniz.