EVİNİZİ SONBAHARA HAZIRLAYIN

Mevsime uygun düzenlemeler yaparak ev dekorasyonunuza yeni bir soluk getirmek mümkün. Bu düzenlemeler için büyük değişiklikler yerine birkaç ufak dokunuşla evinizi sonbahara hazırlayabilirsiniz. Mevsimden ilham alan bir mekan için ağırlıklı olarak turuncu, kahverengi ve sarı gibi sıcak renkler çoğunlukla sonbaharda tercih edilir. Evinize mevsim esintileri taşıyacak trendler için renk tercihinden dekoratif ürünlere kadar önerilerimizi sizin için hazırladık. 

Salonun en dikkat çeken öğesi olan halı oldukça önem taşır. Odanızın genel dekorasyonuyla uyum sağlayacak şekilde sıcak renkleri halı tercihinizde kullanabilirsiniz. Hem dekoratif hem de işlevsel bir dokunuş sunan post halılar ise odanızın görünümünü anında yükseltmeye yardımcı olur.

Koltuk şalı ve battaniyeler serin akşamlar için vazgeçilmeziniz olurken koltuğunuz için seçeceğiniz renkli kırlentler ise konforunuza katkı sağlar.

Odanızdaki mevcut eşyalarınız sade bir görünüm sergiliyorsa turuncu ya da bordo renklerde dekoratif objeler kullanarak etkili bir görünüm elde edebilirsiniz. Turuncu yapay çiçekler ya da çok amaçlı kitap kutuları gibi dekoratif ürünler ortamın nötr renklerinden sıyrılıp tüm dikkati kolayca üzerinde toplar.

Yatak odasında kahve tonlarında bir yatak örtüsü kullanarak sakin bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Turuncu, kırmızı gibi tonları tercih ederseniz beyaz ve tonları ile harmanlayarak renk yoğunluğunu istediğiniz gibi dengeleyebilirsiniz.

Sonbahar hazırlıklarınızı mutfağınıza yansıtmayı da ihmal etmeyin. İçinizi ısıtacak içecekler için rengarenk french press ve kupalar enerjinizi yükseltecek.

Atıştırmalıklarınızı ya da çeşitli gıdalarınızı saklayabileceğiniz kavanozlar ile de mutfağınızda düzeni sağlayabilirsiniz.

Sonbahar atmosferinin tamamlayıcısı olan güzel bir oda kokusu, evinizde huzurun hakim olmasını sağlayacaktır. Ayrıca loş bir ortam aydınlatması için çeşitli mumları da kullanabilirsiniz.

Siz de ihtiyacınız olan ürünler için Madame Coco mağazalarımıza uğrayabilir ya da www.madamecoco.com’u ziyaret edebilirsiniz.