EFSANE GÜNLER İNDİRİMLERİ İLE EVİNİZİ YENİLEYİN

Özgün tasarımları ile hayatın her alanına dokunan Madame Coco, yılın en büyük indirimi Efsane Günler’e özel fırsatlar sunuyor.

Efsane Günler, eviniz için ihtiyaç duyduğunuz ya da hayalini kurduğunuz birçok ürüne sahip olabileceğiniz avantajlı bir fırsat dönemi… Evinizde küçük dokunuşlarla yenilik yapmayı düşünüyorsanız bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Evinizde şık ve davetkar bir hava sağlayacak Madame Coco ürünleri için önerilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Evinizin her odasında sıcak bir atmosfer yaratan battaniyeler, dekorasyon ve rahatlık arasındaki kusursuz dengeyi sağlayan bir üründür.  Konfor ve sıcaklığın yanı sıra battaniyeleri yatak örtüsü olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koyu renklerde dekore edilen ve yoğun ışık almayan odalarda açık renk battaniyeleri tercih etmeniz odanızın daha aydınlık görünmesi açısından faydalı olacaktır. Aydınlık ve geniş odalarda ise renk seçiminde daha özgür ve sınırsız davranabilirsiniz.

Küçük boyutlardaki dizlik battaniyeler ise oturma alanınızı vurgulamak ve daha modern bir görünüm de elde etmenize yardımcı olur. Hem soğuk havalarda içinizi ısıtırken hem de koltuğunuza dekoratif bir dokunuş sağlar.

Madame Coco’nun farklı boyutlarda ve dokulardaki ürün çeşitliliği sayesinde ihtiyacınız olan battaniyeyi bulmak çok kolay olacak.

Madame Coco’nun rengarenk post halıları ile hem estetik bir görüntü hem de sıcacık bir atmosfer yaratmaya ne dersiniz?

Evinizin tüm alanları için tercih edilebileceğiniz post halılar, sahip olduğu yumuşak dokusuyla sıcaklık ve güven hissi sağlıyor. Post halılar, rahatlık duygusunun yanında şık görüntüsüyle de kusursuz bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacak. 

Dekorasyon ürünlerindeki uyum, evinde vakit geçirmeyi seven herkes için huzurlu bir ortamın anahtarıdır. Madame Coco’nun geniş ürün yelpazesine sahip birbirinden şık ürünleriyle siz de evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Son dönem trendlerinden hasır sepetler olmazsa olmaz… Çok amaçlı olarak kullanılacak hasır sepetler, dekoratif depolama çözümü sunarken görünümüyle hoş bir hava da katıyor.

Sehpaların üzerinde şık, düzenli ve davetkar görünüm için dekoratif tepsi ya da kase kullanın. Bu objelerin içine mumlar yerleştirerek daha hareketli bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Dönemsel konseptler oluşturmak isterseniz Madame Coco’nun biblo, ağaç süsü ve müzik kutuları gibi yılbaşı ürünlerine dekorasyonunuzda mutlaka yer verin. 

Evinizin havasını değiştirecek birbirinden şık ürünlere Madame Coco mağazalarımızdan ya da www.madamecoco.com’dan ulaşabilirsiniz.