DOĞANIN BÜYÜLÜ KOKULARI İLE SONSUZ FERAHLIĞA DAVET

Répertoire’ın yeni oda spreyi serisi, büyüleyici doğanın etkileyici hikayelerini barındıran kokularıyla yaşam alanlarınıza sonsuz bir ferahlık getiriyor.

Répertoire, yeni oda spreyi serisini, birer şiir gibi, eşsiz esanslar ve bir sanat hikayesi etrafında geliştirdi. Fransa’nın Grasse bölgesinden gelen esanslar özel formüllerle birleşerek, doğanın güzelliğine övgü için tasarlandı. Marin, çiçek, oryantal, fresh veya odunsu notalar içeren 9 farklı çeşidiyle Répertoire oda spreylerinin her bir kokusu şiir tadında bir hikaye anlatır.

SANİYELER İÇİNDE FERAHLIK

Répertoire oda spreyi ile saniyeler içerisinde ferahlayan eviniz uzun süre taze havasını korur. Halı, koltuk ve perdeleriniz üzerinde leke bırakmaz. . Oda spreylerini, tetiklerinin altında bulunan kilitleri sayesinde kapalı tutabilirsiniz.

YÜREĞİNİZE DOKUNAN HİKAYELER

Répertorie oda spreyleri dönemin modern yaşam alanlarına, yüreğimize dokunan hikayeleriyle huzur getirmeye geliyor. Yaşadığınız her anı mutluluğa dönüştüren Répertoire’ın  yeni oda spreyi serisiyle siz de tanışın. Répertoire oda spreylerini tüm Madame Coco mağazalarında ve www.madamecoco.com üzerinde bulabilirsiniz.