DOĞALLIĞINDAN ASLA VAZGEÇEMEYENLERE

Evlerin, kadınların ve kişisel temizliğin vazgeçilmez öğesi; sabunlar… Cilde sinen mis gibi kokusuyla doğallığından asla vazgeçemeyenlerin olmazsa olmazı. Bugün sizleri, doğadan ilham alan eşsiz sabunlarla tanıştıracağız. Hazır mısınız?

SAVON DE MARSEILLE İLE TANIŞIN

Antik Çağ’dan beri geleneksel yöntemlerle kazanlarda pişirilen Savon de Marseille, bileşiminde yer alan minimum %72 oranındaki “Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı” veya “Palm Yağı” gibi bitkisel yağlarla dünyanın en ünlü doğal sabunlarından biridir.

MUCİZEVİ BİLEŞİM

Zeytinyağı:Marsilya sabununun bileşenindeki temel madde olan “Zeytinyağı” besleyici özelliğiyle bilinir ve E vitamini yönünden zengindir. Cildi besler, yumuşatır, rahatlatır, ipeksi bir görünüm sağlar ve korur.

Hindistan Cevizi Yağı:Yağlanmayı önleyen, cildi yumuşatan ve daha yumuşak bir köpük performansı alınmasını sağlayan “Hindistan Cevizi Yağı” geleneksel tarif içerisinde yer alır.

Palm Yağı:Yüzyıllardır Marsilya Sabununun bileşiminde kullanılan “Palm Yağı” sabunun kimyasal bir katkı maddesi olmaksızın köpürmesini sağlar.

SAVON DE MARSEILLE’İN EŞSİZ ÖZELLİKLERİ

Hem saçınızda hem de cildinizde kullanabileceğiniz Savon de Marseille’i benzerlerinden ayıran birkaç önemli sırrı öğrenmek istemez misiniz?

BANYONUZDA RÉPERTOIRE’A YER AÇIN

Répertoire’ın geleneksel Marsilya küp sabununun orijinal içeriğine sadık kalarak ürettiği, 4  farklı Provence koku seçeneğine (Lavanta, Lotus çiçeği, Greyfurt, Hanımeli) sahip %100 bitkisel ve hiçbir sentetik madde içermeyen Répertoire’ın bu eşsiz sabunlarına, banyonuzda yer açın.

MADAME COCO’DA SİZLERLE


Dünyaca ünlü Savon de Marseille sabunları katı, sıvı ve 1 litre “Refill Şişe” seçenekleriyle Madame Coco Mağazaları’nda…