ÇANLAR YAZ MEVSİMİ İÇİN ÇALIYOR

Evinizi yaza hazırlama zamanı! Yapacağınız bir iki ufak renk ve dekorasyon değişikliğiyle evinize ferah bir görünüm kazandırmak istemez misiniz? Evinizde yapacağınız bu ufacık değişikliklerle daha mutlu ve iç açıcı bir yaz geçirebilirsiniz. Önerilerimizin size bol neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, işte birkaç ipucu…

Duvarların Dili Olsa

İşe duvarlarınızın rengini değiştirerek başlayın. Fransız tarzını yakalamak isteyenlere önerimiz; kum, keten ya da gri boya renklerini seçmeleri. Boyasını yaptığınız duvarınızı dekoratif objelerle süsleyebilir ve renkli bahar çiçekleriyle evinize ferah bir yaz havası getirebilirsiniz.

Kır Çiçekleri Olmazsa Olmaz

Evinizin her köşesinde dilediğinizce lavanta kullanabilir ve evinizin mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Madame Coco’nun yapay çiçek koleksiyonu da yaz dekorasyonunuz da rengarenk gerçekçi görünüşleri ile yanınızda.

Balkonlar Çiçek Açtı

Yaz demek; balkon demek. Çiçek konseptini balkonunuza da taşımayı unutmayın. Sizce de günün stresini çiçeklerle bezeli balkonunuzda atmak harika olmaz mı?

Küçük Kırlentlerle Büyük Dokunuşlar

Evinizin çeşitli yerlerine yerleştireceğiniz Madame Coco’nun birbirinden şık, güzel ve renkli kırlentleri sayesinde evinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

Çay Saati

Minik dokunuşlarla yepyeni bir hava estirdiğiniz evinizde sıra geldi misafirlerinizi ağırlamaya. Misafirleriniz, yazın bütün ışıltısını yansıtan Madame Coco’nun dekoratif tepsi ve çay takımlarıyla hazırladığınız sunumlara hayran kalacak.

Bonus: Zaman Salıncağı

Zaman, hayatın salladığı koca bir salıncak. Ve akıp giderken hayat, bırakın kendinizi salıncağın kollarına, uçup gitsin günün yorgunluğu usulca. Harika bir yazı kucaklayın umutla…