BLACK FRIDAY KAMPANYALARI İLE DEKORASYON EKSİKLERİNİZİ TAMAMLAYIN

Özgün tasarımları ile hayatın her alanına dokunan Madame Coco, yılın en büyük indirimi Black Friday’e özel fırsatlar sunuyor.

Black Friday, eviniz için ihtiyaç duyduğunuz ya da hayalini kurduğunuz birçok ürüne sahip olabileceğiniz avantajlı bir fırsat dönemi… Evinizde küçük dokunuşlarla yenilik yapmayı düşünüyorsanız bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Evinizde şık ve davetkar bir hava sağlayacak Madame Coco ürünleri için önerilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Madame Coco’nun farklı renk ve boyutlardaki seramik vazoları… Mevsime özgü çiçeklerle birlikte kullanarak evinizde dönemsel konseptler oluşturabilirsiniz.

Farklı boyutlardaki vazoları bir arada gruplandırın ve bunun tek sayılar halinde olmasına dikkat edin. Bu şekilde düzenlediğiniz objeler, çift sayılı eşleşmelerden daha çekici, akılda kalıcı ve etkilidir. Örneğin; farklı boyutlardaki üç vazoyu birlikte kullanabilirsiniz. Renk, boyut ve materyalde sadece bir özelliğin ortak olması gerekir; diğer tüm özelliklerin birebir aynı olması gerekmez. 

Mekan aydınlatması için kullanılan abajurlar sadece aydınlatmanın değil dekorasyonun da odak noktasıdır. Madame Coco’nun birbirinden şık abajur şapkaları ile büyülü bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Abajur seçiminiz ile dekorasyonun atmosferine, yaşam alanlarındaki gölgelere etki etme gücüne sahip olabilirsiniz. Farklı abajur ayağı ile kombinleyebileceğiniz abajur şapkalarını dilediğiniz renkte tercih ederek şık bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Madame Coco’nun rengarenk post halıları ile hem estetik bir görüntü hem de keyifli bir ortam yaratmaya ne dersiniz?

Birbirinden güzel renk seçeneğine sahip post halılarda, dekorasyonunuza uyum sağlayacak rengi kolaylıkla seçebilirsiniz. Evinizde istediğiniz bölümünde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu halılar sıcak ve tarz sahibi görüntüsüyle bulunduğu ortama şıklık katacak.

Sehpaların üzerinde şık, düzenli ve davetkar görünüm için dekoratif tepsi ya da kase kullanabilirsiniz. Bu objelerin içine mumlar yerleştirerek hareket katılabilir.

Dekorasyon ürünlerindeki uyum, evinde vakit geçirmeyi seven herkes için huzurlu bir ortamın anahtarı oluyor.

Evinizin havasını değiştirecek birbirinden güzel dekoratif ürünlere Madame Coco mağazalarımızdan ya da www.madamecoco.com’dan ulaşabilirsiniz.