BİR KAÇ ADIMDA BALKON DEKORASYONU

Balkonlar, doğanın güzelliğini yansıtabileceğiniz ve özellikle yaz aylarında keyifle kullanabileceğiniz, evinizin en ferah yaşam alanlarından birisidir.

İster küçük ister büyük olsun, balkonlarınızda kendi konforunuz ve zevkinize göre dilediğiniz gibi bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Birbirinden farklı fikirler ile balkonunuza yepyeni dokunuşlar katmak isterseniz, sizlere sunacağımız ipuçlarımıza birlikte göz atabiliriz.

IŞIL IŞIL BALKONLAR İÇİN

İlk olarak; farklı boylara ve renklere sahip Led mumlu fenerlerimizi balkonunuzda hem dekoratif hem de işlevsel olarak rahatlıkla kullanarak şık görüntünün keyfini çıkarabilirsiniz. Pil ile çalışan mumu sayesinde tek bir tuşla ışık veren örme led mumlu şık fenerleri Madame Coco’da kolaylıkla bulabilirsiniz.

KIRLENT ZARİFLİĞİ

Balkonunuzda yada bahçe mobilyanızda hasır koltuklarınıza çok yakışacağını düşündüğümüz kullanışlı, renkli ve zarif desenlere sahip kırlentlerimizi keyifle kullanabilirsiniz.

BALKONUNUZ ÇİÇEK AÇSIN

Genellikle tüm kadınların sevdiği ve bakımı ile zaman geçirmekten hoşlandığı, balkonlarınızın vazgeçilmezi çiçeklere değinmeden olmaz. Birbirinden güzel, canlı görünümlü ve bakım gerektirmeyen dekoratif çiçekler ile balkonunuza renk katabilirsiniz. Dilerseniz, canlı çiçeklerinizi zarif motiflerle süslü seramik saksılarımızla kullanabilirsiniz.

KEYİFLİ YEMEKLERİNİZE EŞLİK EDECEK MASA ÖRTÜLERİ

Son olarak;  balkonunuzda keyifli yemeklerinize eşlik edecek; zarif desenlere sahip ve kullanışlı masa örtülerimiz ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güzel ve ferah bir atmosfer yaratabilirsiniz.