Benzersiz, Gerçek Fransız Parfümü Deneyimi

Répertoire’ın, Fransa’da üretilen benzersiz gurme kokuları ile kaliteli parfüm deneyimine davetlisiniz.

Répertoire’dan Yepyeni Kadın Parfümü Serisi

Madame Coco’nun ayrıcalıklı kozmetik markası Répertoire yepyeni gurme Fransız kadın parfümü serisi ile sizlerle.

Birbirinden özel ve eşsiz altı farklı kokusu ile tarzınızı yansıtıp, kalıcı kokuları ile bulunduğunuz ortamlarda imzanızı bırakın. Şık şişesi ve mücevher görünümlü özel tasarım kapağı ile makyaj masanızın gözdesi olacak.

Tutkunu olacağınız bu çok özel kokulara gelin birlikte göz atalım.

Zamansız Kokular

Adını bilgeliğin tanrıçasından alan Répertoire Saga, zamana sığmayan kokusuyla benzersiz bir parfüm deneyimi sunuyor. Üst notasında gül, tarçın ve erik, kalp notasında çiçeksi yasemin, mimoza ve gül, dip notalarında ise misk ve amberin baş döndürücü uyumu çiçek ve marin kokularını ön plana çıkarıyor. Tüm zamanlara hitap eden etkileyici koku, binlerce yıllık parfüm deneyiminin vücut bulmuş hali olarak karşımıza çıkıyor.

Chypre: Répertoire Cypre ile tutkunu olacağınız duygusal bir şölene hazır olun. Tepe noktalarda bergamot, mandalina ve pembe biber harmanının sıcak notaları, gül, yasemin ve müge çiçeğinin zarafetiyle birleşiyor. Odunsu dip notaları ile bedeninizi saran bu efsane karışım sizi harikulade bir duygu yoğunluğuna hapsediyor.

Çiçek Tanrısından İlham Alan Kokular

Floera: Çiçeklerin tanrıçası, doğanın ahengini teninizle buluşturuyor. Tepe notasında mandalina ve kadife, orta notalarında yasemin ve gülün zarafeti eklenmiş, alt notalarda vanilya, amber ve sandal ağacı ile desteklenerek, 24 saat ferahlık ve enerjiyi üzerinizde hissetmenizi sağlıyor. Répertoire Floera ile günün temposuna ayak uydurun.

Strona: Marin ve çiçek kokularının tamamlayıcı kontrastı, büyüleyici ve güçlü kadın imajını teninizde hissettirmek için yaratıldı. Gücünü deniz ve doğadan alan Strona, sedir ağacı ve misk kokusu alt notasına, yasemin, gül ve marin kokularının zarif dokunuşlarıyla bezeler, tepe notasında hafif bergamot, limon ve meyve ile kadınlığınızı ön plana çıkaran etkileyici bir enerjiye dönüşür.

Güzelliğinizi Tamamlayan Mükemmel Ayrıntı

Freya: Adını güzellik ve aşk tanrıçasından alan Répertoire Freya, güzelliğinizi tamamlayan muhteşem bir ayrıntı olacak. Gurme meyve ve vanilya kokularıyla harmanlanarak yaratılan egzotik parfümünüzle ışıltınızı yansıtın. Oryantal vanilya olarak yorumlanan Freya, iddialı ve tutkulu kadının vazgeçilmezi olacak.

Tyra, alt notalarında oryantal vanilya dokunuşu ve odunsu kokular ile açılır, kalp notalarında böğürtlen ve yasemin ile birleşir.  Tepe notalarında şekerli kokuların gözdesi bergamot ile taçlandırılan bu eşsiz koku tazelik ve enerji kaynağıdır. Şekerli koku ve çiçek kokusunun dayanılmaz cazibesine kapılacağınız Tyra ile gün boyu çekiciliğinizi koruyun.