Banyonuzu Güzelleştirmek İçin İpuçları…

Banyonuzu birkaç parça eşya ve dekoratif çiçeklerle kusursuz hale getirebilirsiniz. Siz de banyonuzun hem düzenli hem de şık görünmesini isterseniz, banyonuzu güzelleştirecek ipuçları yazımızın çok hoşunuza gideceğinden emin olabilirsiniz.

Banyo Şıklığı…

Banyonuzda çamaşırlarınızı ve el-yüz havlularınızı farklı boylardaki ölçülere sahip ve pastel renklerdeki Madame Coco hasır sepetlere koyarak çok şık bir görünüm elde  edebilirsiniz.

Banyonuzda Zarif Tasarımlar…

Madame Coco’nun zarif çizgilere sahip 3’lü banyo setleriyle de banyonuzun havasını tamamen değiştirebilir ve pastel renklerle şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Soft Renkli Gurme Kokulu Detay

Asil floral kokularının özel tasarım sabunlarla buluşması tarz sahibi banyolarınızı tamamlayan bir detaya dönüşüyor. Soft renklerde üretilen geleneksel Fransız kraliyet galetası ve bir klasik haline gelen pötibör bisküvi şekli ile dekorunuza zarif detaylar katan yeni Répertoire kokulu sabunları tam banyonuza göre…

Kokulu sabunlarınızı yaşam alanlarınızda, banyolarınızda kullanabilmenizin yanı sıra dolaplarınızda ve çekmecelerinizde kıyafetlerinizin arasına koyabilirsiniz. Hafif ve narin kokusu ve özel formülü ile uzun süre tazeliğini korur. Baştan çıkarıcı sümbül, sütlü pirinç, pirinç pudrası ve sütlü çay gurme kokularıyla banyonuzun havasını tazeler.

Savon de Marseille’in Tazelik Veren Dokunuşu

Bir Madame Coco markası olan  Répertoire’ın en sevilen ürünlerinden biri olan Savon de Marseille’in yeni küçük boyutlardaki katı sabunları ise ikinci önerimiz olacak. Canlı renk ve çiçek kokusu sevenler için ideal olan bu sabunlarımız Fransa’da üretilmektedir.

Tarihi 15. Yüzyıla dayanan Marsilya sabunu, %72 oranında saf ve doğal zeytinyağı ve hindistancevizi yağı ile yaratılmaktadır. Marsilya sabunları, hiçbir, koruyucu, renklendirici, paraben ve hayvansal maddeler içermemektedir. Zengin E vitamini içeriğiyle cildinizi besler, onarır, ciltteki kuruma, çatlak ve çizikleri gidermeye yardımcı olur.

Doğadan ilham alan muhteşem mimoza, müge, lavanta ve frangipani kokularıyla banyonuzda ister dekorasyon ve kokulandırma amaçlı ister sabun olarak güvenle kullanabilirsiniz.

Keyifli Banyolar Mutlu Yuvalar

Evimizin en çok zaman geçirdiğimiz ve en çok değer verdiğimiz köşelerinden biri olan banyolarımızın dekoru da bir o kadar önemlidir. Kendi zevkimizi yansıtan mutlu banyolar ile hem ev üyelerine hem de misafirlerimize huzurlu bir ortam sunmak Madame Coco ile çok kolay. Yukarıda sunduğumuz alternatif dekor önerilerimize tüm Madame Coco mağazalarından veya www.madamecoco.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.