BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL HEDİYELER

Özgün tasarımları ile hayatın her alanına dokunan Madame Coco, Babalar Günü’nde de hediye seçimleriniz için zengin bir içerikle farklı alternatifler sunuyor. Ev tekstilinden kozmetiğe mutfak ürünlerinden dekoratif aksesuarlara kadar uzanan geniş ürün çeşitliliğini, erkeklerin stiline, yaşam tarzına ve ilgi alanlarına uygun ürünlerle birleştirerek babalar için en özel hediye seçeneklerini gösteriyor.

Hayatımızı varlığıyla güçlü kılan babalarımızın o özel günü yaklaşıyor. Madame Coco, yaklaşan Babalar Günü’ne özgü hediye arayanların en zengin adresi oluyor. Babasını mutlu etmek isteyenlere Fransız esanslı parfümlerden mutfakta lezzetli yemeklerin yaratıcısı pişirme ürünlerine kadar her zevke hitap eden ürünler sunan Madame Coco, hediye seçenekleriyle bu özel güne imzasını atıyor.

Bakımına önem veren babalar için

Madame Coco’nun doğal içeriklere sahip kozmetik markası Répertoire, erkek parfümleriyle güçlü ve karakteristik kokular sunuyor. Fransa’nın Grasse bölgesinden gelen esanslarla hazırlanan parfümler, Babalar Günü’nde erkek bakımının son dokunuşu haline geliyor.

Répertoire Kolonyalarının içeriğindeki 80° alkol oranı, koruyucu etkisiyle dezenfektan özelliği sağlıyor. Babalara hijyenik bir koruma sağlayan Répertoire kolonyaları, farklı koku seçenekleriyle muhteşem bir ferahlık hissi yaşatıyor.

Yemek yapmayı seven babalar için

Mutfakta olmaktan keyif alan ve yemek yapmayı seven babalar için Madame Coco’nun sofra ve mutfak ürünleri ile babanızın lezzetli yemeklerine güçlü bir dokunuş katabilirsiniz.

Alman Teknolojisi ile geliştirilen özel iç ve dış yüzey kaplaması sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı Rock tencere ve tavalar, babalar için hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlıyor. Kısa zamanda eşit pişirme sağlarken, kolay temizlenen ve yapışmaz yüzeyi ile babaların mutfakta işini kolaylaştırıyor ve yemek pişirmeyi eğlenceye dönüştürüyor.

Evde vakit geçirmeyi seven babalar için

Evde vakit geçirmeyi seven babalar için Madame Coco’nun banyo ürünlerinden nevresim takımlarına kadar birbirinden farklı seçeneklerdeki ürünleri evde geçirilen zamana değer katıyor. Madame Coco, bornoz setleri ve havlularıyla evinde her anın tadını çıkarmak isteyenlere pamuklu ürün seçenekleri sunuyor. Nevresim takımı, yastık, yorgan ve pike gibi ürün seçenekleriyle, babaların uyku konforuna sağlıklı ve yumuşacık dokunuşlar ekliyor.

İster bakımına önem versin ister yemek yapmayı seviyor olsun… Bu Babalar Günü hediyeniz için Madame Coco, ev tekstilinden mutfak ve kozmetik ürünlerine kadar babanız için aradığınız her şeyi tek adreste bulmanızı kolaylaştırıyor.

Madame Coco ürünlerine https://www.madamecoco.com adresinden ve Madame Coco mağazalarından ulaşabilirsiniz.