BABALAR GÜNÜ’NDE NELER YAPMALI?

Gölgesinde serinleyip, kendimizi dinlediğimiz bir çınar gibidir “baba”. Ailenin koruyucu meleği, sabırlısı, şefkatlisi ve kocaman yüreklisidir. Sizi sonsuza dek koşulsuz bir şekilde sevecek yegâne erkektir, değerlidir, birtanedir. Peki, en değerliniz olan babanıza harika bir “Babalar Günü” geçirtmek istemez misiniz? Öyleyse önerilerimize mutlaka göz atmalısınız.

İYİ Kİ BENİM BABAMSIN…

Herkesin babası, dünyanın en iyi babasıdır. En bilgili, en akıllı, en efendi, yerine göre en komik, yerine göre en ciddi ama her zaman sizi en çok düşünen, koruyan ve sevendir. Bu yüzden ona fırsat buldukça “Seni seviyorum, iyi ki benim babamsın!” demeyi ihmal etmeyin.

KRALLARA LAYIK BİR KAHVALTI

Babanıza en sevdiği kahvaltılıklarla krallara layık bir kahvaltı sofrası hazırlamaya var mısınız? Belki şirin birkaç mevsim meyvesi ve bir de küçükken çektirdiğiniz bir fotoğrafla sofranıza biraz duygusallık katabilirsiniz.

BALIĞA ÇIKIN

Şehrin kalabalığından ve keşmekeşinden uzaklaşıp babanızla sakin bir göl kenarına gidip balık tutmaya ne dersiniz? Yanınıza bir termos çay, biraz da kahvaltılık alarak bütün günü babanızla sohbet ederek geçirmek sizce de harika olmaz mı?

BABALAR GÜNÜ KURABİYESİ

Gelin bir değişiklik yapın ve babanıza onu çok şaşırtacak bir sürpriz hazırlayın. Ona, kendi ellerinizle kurabiye pişirin ve yanına da minik bir sevgi notu bırakın, dünyalar onun olsun.

ARABASINI YIKAYIN

Artık kimse eskisi gibi arabasını bahçede yıkamıyor biliyoruz ancak belki bu sefer bir değişiklik yaparak babanızın arabasını özenle yıkayıp parlatabilir ve onu şaşırtabilirsiniz. Hatta bize sorarsanız, pişirdiğiniz kurabiyeleri ön koltuğa bırakmak da harika bir sürpriz olacaktır.

ÖZEL GÜNE ÖZEL HEDİYE


Bütün bunların yanı sıra babanıza yine de bugünü ölümsüzleştirecek bir hediye mi almak istiyorsunuz? Ancak ona layık bir hediye bulmak oldukça zor değil mi? Bu zor kararı verirken Répertoire’ın Babalar Günü’ne özel olarak beğeninize sunduğu, yepyeni erkek parfüm setlerini görmeden geçmeyin. Pişman olmayacaksınız.